Teneke Kutu İçecek Hurdası

Teneke Kutu Hurdası

Teneke kutu içecekler genellikle alüminyum kullanılarak üretilen kutulardır. Alüminyumun soğuk tutma özelliğinden faydalanarak üretilen bu içecekler gündelik hayatımızda sıklıkla tükettiğimiz meşrubatların konulduğu teneke kutulardır.

Bir gün içerisinde tonlarca alüminyum kutu içecek hurdası ortaya çıkmaktadır. Alüminyum kutu kola hurdası, alkollü içecek teneke kutu hurdası ve buna benzer sayısız teneke kutu içecek hurdası meydana gelmektedir.

Sizler de kutu içecek hurdaları değerlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kutu içecek hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Alüminyum geri dönüşümü %100 yapılabilen bir maddedir. Bu yüzden sizin de geri dönüştürülebilecek metal içecek kutuları hurdanız varsa doğru yerdesiniz demektir. Güncel teneke içecek kutu hurda fiyatları, hurda alüminyum kutu fiyatları, hurda teneke kutu fiyatları, hurda kutu kola fiyatları için bizi arayınız.

İstanbul Hurdacı Babaoğul Hurda olarak sizlerin hurdasını en yüksek fiyattan değerinde satın alıyoruz. Ve sizlere nakit ödeme yapıyoruz. Hurda çeşitleri hakkında detaylı bilgi için web sitemizi inceleyiniz.

Teneke kutu içecek hurdası geri dönüşümü alüminyum hammaddesi için oldukça önemli bir hurda çeşididir. Sizler de geri dönüşüme destek olmak için bizi arayınız. Alüminyum teneke kutu hurdası alımı yapan firma olarak sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×