Sarı Hurda

sari hurda
sari hurda alımı

Pirinç Sarı hurda evimizin bir çok köşesinde karşımıza çıkan ürünlerin üretiminde kullanılan bir malzemedir. Sarı hurda çinko hurdası ve bakır hurdasının birleşiminden ortaya çıkmaktadır. Adının sarı hurda olmasının sebebi de ortaya çıkan ürünlerin sarı ve satı tonlarında olmasından kaynaklanmaktadır. Sarı hurdanın en çok kullanıldığı alanlar;

  • Su vanası
  • Musluk
  • Su Saati
  • İnşaat sektörü
  • Kapı, menteşe, kilit, kol

Gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Değerli bir metal olduğu için sarı hurda geri dönüşümü oldukça önemlidir. Hurda bakır malzemesi ile aynı önemlilikte olan sarı hurda geri dönüştürüldükten sonra genellikle düğme ve altın sektöründe işlem görmektedir.

Güncel sarı hurda fiyatları için Babaoğul Hurda ile iletişime geçiniz. Her nevi hurda alımı yapan firmamız hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak nakit ödeme yapmaktadır. İstanbul Hurdacı firmaları arasında sektörün lider firmaları arasında yer alan firmamız 20 yıllık tecrübesi ile hurdalarınızı en yüksek fiyattan satın alarak geri dönüşüme destek olmaktadır.

Sarı hurda nasıl anlaşılır? diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken size en yakın hurdacı olan Babaoğul Hurda ile iletişime geçmektir. Hurda pirinç kilo fiyatı sarı hurda içerisindeki alaşım değerlerine bağlı olarak değişmektedir.

Hurda pirinç fiyatları ve alımını yaptığımız hurda çeşitleri için bizi arayınız. Hurdalarınız Babaoğul Hurda ile daha değerli.

Anlık bakır fiyatları, bakır hurda fiyatı gibi aramalar yapıyorsanız ve şu an buradaysanız doğru firma ile birliktesiniz demektir. Hurda geri dönüşümüne destek vermek için sabırsızlanıyoruz ve bizi aramanızı bekliyoruz. İstanbul en yakın sarı hurda alan firma babaoğul hurda ...

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×