Kurşun Hurdası

Kurşun hurda alımı
Hurda alım fiyatları
dEMİR hURDA ALIMI

Kurşun genellikle tek başına kullanılmayan ve diğer madenler ile alaşım halinde kullanılan bir metaldir. İşlenmesi oldukça kolaydır ve hayatımızın bir çok alanında kurşun maddesi kullanılmaktadır. Özellikle endüstriyel alanda kurşun kullanımı yaygındır. Bunun nedeni kurşunun korozyona karşı oldukça dayanıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanım ömrü oldukça uzundur ve dayanıklı bir madendir.

Kurşun genellikle inşaat sektöründe ses yalıtımı için, boru yapımında kullanılmaktadır. Bildiğiniz üzere kurşun silah yapımında da kullanılmaktadır. Radyasyonu engellemesi açısından da nükleer santrallerde sıklıkla kurşun kullanılmaktadır.

Gördüğünüz gibi kurşun oldukça önemli bir madendir ve geri dönüşümü yapılması gerekmektedir. Hurda kurşun geri dönüşümü de sıklıkla yapılan bir işlemdir. Babaoğul Hurda olarak hurda kurşun alımı yapıyoruz. Hurda kurşun fiyatı, hurda kurşun kg fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Her nevi hurda alımı yapıyoruz ve hurdalarınıza en yüksek fiyat teklifini sunuyoruz.

Bize danışmadan hurdalarınızı satmayınız. Hurdalarınız İstanbul Hurdacı olarak size en yakın hurdacı olan Babaoğul Hurda’da daha değerlidir.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×