Kağıt Hurdası Alımı

Kağıt Hurda

Kağıt gündelik hayatta her an karşımıza çıkan bir üründür. Bir mektup yazarken, bir çıktı alırken, karton koli üretiminde, gazete dergi üretiminde, karton bardak üretiminde A4 kağıtlarında, peçetelerde karşımıza çıkan bir üründür.

Kağıt hayatımızın her alanında yer alan bir üründür. Çağımızda elektronikleşme artıyor ve buna bağlı olarak kağıt israfı önlenmeye çalışılıyor olsa da hala gün içerisinde tonlarca kağıt israf oluyor.

Her bir kağıdın üretimi için ağaç kesildiğini biliyoruz. Ağaçlar bizim ciğerlerimizdir ve bu yüzden ağaç kesilmesinin önüne geçebilmek de bizim elimizdedir. Kağıt geri dönüşümü günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kağıttan üretilen her ürünün geri dönüşümü mümkündür.

Geri dönüşümü yapılan her kağıt tekrar kağıt hamuru haline getirilerek yeniden üretime kazandırılır. Bu da daha az ağacın kesilmesine vesile olur ve ormanlarımız biz ile birlikte yaşamaya devam eder.

Bunun yanı sıra önemli doküman ve arşiv imha işlemleri de firmamız tarafından yapılabilmektedir. Önemli doküman imha makineleri ile kağıt hurdalarınız imha edilir ve bu işlemden sonra geri dönüşüme gönderilir.

Gelin sizde birikmiş kağıt hurda geri dönüşümü sağlayın. Kağıt hurda geri dönüşümü için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Babaoğul Hurda olarak atık kağıt ve karton hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kağıt fiyatları için hurda karton kağıt alım servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Adresten hurda alımı yapan firmamız İstanbul hurdacı firmalar arasından size en yakın hurdacı konumundadır.

Kağıt hurdalarınız yerinde ve değerinde satın alınarak geri dönüşüme gönderilir. Sizler sayesinde daha az ağaç kesilerek ormanlar korunmuş olur. Kağıt geri dönüşümüne sizler de destek olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×