Kağıt Arşiv İmha

blank
Kağıt Arşiv İmza

Kağıt geri dönüşümü günümüzde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Geri dönüşümü yapılmayan her kağıt fazladan bir ağaç kesilmesine sebep olmaktadır. Bu noktada kağıt atık kutuları, kağıt hurda alımı gibi hizmetler verilmeye başlanmıştır. Ayrıca önemli dökümanlar için evrak ve arşiv parçalama hizmeti de Babaoğul Hurda olarak verilmektedir. Değerli doküman imha makinaları ile evraklarınız imha edilir ve daha sonra firmamız tarafından kağıt geri dönüşümüne gönderilir.

Kağıt hurdası alımı ile bir çok ağacın kesilmesini önlüyoruz.

Arşiv imha hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Kağıt ve arşiv imha hizmetimiz şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

Öncelikle imha edilecek olan arşiviniz yerinde tespit edilir ve arşiv kağıtlarınız imha makinasından ( parçalayıcı) geçerek küçük parçalar haline getirilir. Daha sonra küçük parçalar haline getirilen bu kağıtlar pres makinası ile sıkıştırılarak hamur haline getirilir. Hamur haline getirilen önemli evrak, doküman ve kağıtlar artık geri dönüşüme hizmet etmek için tesislerimize gönderilir.

Kağıt geri döşümü ile birlikte ağaç kesim oranı azalarak ormanları korumuş oluruz ve dünyamıza daha az zarar verniş oluruz.

İstanbul arşiv imha hizmeti ve arşiv imha fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP