İstanbul Babaoğul Hurda

İstanbul Babaoğul Hurda

İstanbul başta olmak üzere ve çevre illerde hurda alımı için en önemli firmalardan birisi olan Babaoğulhurda firması, müşterilerine en iyi fiyat garantisi sunarak öne çıkmaktadır. Hurda alımı ve satımı alanında faaliyet gösteren firma, hem kazanmayı hem de kazandırmayı amaçlayan ve güven imkanı veren dürüstlük ilkesi ile hareket etmesi ile öne çıkmaktadır. Uzun yıllardır geri dönüşüm alanına hizmet vermesi ile başarısını kanıtlayarak yoluna devam etmektedir.

Sunulan Hizmetler

Bina yıkım hizmetleri veren hurdacı bina yıkım firmaları arasında bulunan şirketi ile yirmi beş yıllık tecrübesi sayesinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Günümüzde değeri artarak devam eden hurdaci alanında güven ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermektedir. Hurda alım satım yanı sıra bina yıkımı başta olmak üzere çevre düzenleme, iş makinaları kiralama, kazı hafriyat işleri alanında da hizmet vermektedir.

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında demir hurdası, bakır hurdası, kurşun ve krom hurdası, kablo ile akü hurdası, kağıt hurdası alım ve satımı mevcut olmaktadır. Bu hizmetleri ile çevre dostu olarak geleceğe katkı sunan firma olarak dikkat çekmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.