Hurdacı

en degerli hurdalar nelerdir (3)
dEMİR hURDA ALIMI

Hurdacı mesleği çok eski zamanlardan beri devam eden ve etmesi gereken bir meslek olarak karşımıza çıkmaktadır. Hurdacılık, eskici ve  hurdaci olarak da bilinen bu iş kolu ile geri dönüşüme ve dünyadaki sürdürülebilir yaşama katkıda bulunuyor ve bu mesleği gurur ile yapıyoruz. Babaoğul Hurda olarak her nevi hurda alımı yapan firmamız İstanbul hurdacı olarak size en yakın hurdacı konumunda yer almaktadır.

Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

Alımını yaptığımız hurda çeşitleri oldukça fazladır;

 • Kağıt hurdası
 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası ( sarı hurda)
 • Kablo hurdası
 • Jeneratör hurdası
 • Krom hurdası
 • Çinko hurdası
 • Akü hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Nikel hurdası
 • Motor hurdası
 • Cam, şişe hurdası
 • Bina yıkım söküm, çelik konstrüksiyon işlemleri

Ve daha aklınıza gelebilecek her nevi hurda alımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Burada gördüğünüz gibi metal hurdalar en çok alımı yapılan hurda çeşitleri olarak belirlenmiştir. Buna bağlı olarak bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası ve sarı hurda oldukça değerli metallerdir.

HURDA FİYATLARI

Hurda fiyatları hurda çeşitlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hurda fiyatları için web sitemizde bulunan hurda fiyatları sayfasını detaylı olarak incelebilir ya da güncel hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Kur değişimine bağlı olarak hurda fiyatları değişkenlik göstermekte ve buna bağlı olarak güncel hurda fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Lakin web sitemizde ortalama hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz hurda fiyat listesi bulunmaktadır.

Örneğin hurda demir fiyatı ile hurda bakır fiyatı birbirinden farklıdır. Farklı sektörlerde kullanılacak olan bu malzemelerin sektörel değerleri de birbirinden farklıdır. Bu yüzden hurda fiyatlari her zaman birbirinden farklı olacaktır. Bunun gibi hurda kurşun fiyatları da hurda karton fiyatları ile karşılaştırıldığı zaman farklı fiyatlar ortaya çıkacaktır.

Örneğin en değerli hurda olarak bilinen metal hurdası fiyatları oldukça yüskek olan bir hurda çeşididir. Metal hurdası fiyatları için web sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Buradaki en önemli nokta eğer hurdacı sektörünü takip ediyorsanız hurda indirimi yakalamaktır. Güncel hurda fiyatları takibi bu yüzden önemlidir. Unutmayın hurdalarınız Babaoğul Hurda ile her zaman daha değerlidir.

Eğer sizde hurda alan firmalar arasında seçim yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Babaoğul Hurda olarak sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet etmekteyiz. Eğer İstanbul Hurdacı arayışı içinde iseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Firmamız size ücretsiz keşif olanağı sunmakta ve İstanbul Avrupa yakası hurdacı hizmetleri ve İstanbul Anadolu yakacı hurdacı hizmetleri ile en hızlı şekilde size ulaşmaktadır. Unutmayınız Babaoğul Hurda olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alarak sizlere NAKİT ödeme yapıyoruz.

Hurda alan yerler gibi bir arama yapıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çünkü kaliteli hizmet ve %100 müşteri memunniyeti anlayışı ile çalıştığımız için sizler de bizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Hurda alımı konusunda oldukça tecrübeli ve başarılı bir şirketiz. Metal hurda başta olmak üzere her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hurda metaller %100 geri dönüştürülebilme özelliğine sahiptir ve geri dönüşümü sağlandığı zaman yapısal özelliklerini korurlar. Bu noktada hurda metal alımı değer kazanmaktadır. Hurda metaller geri dönüşümü oldukça kolay olan ürünlerdir ve bu noktada size en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

NOT: Her yıl dünyada 500 milyon ton metal hurda geri dönüşümü yapılmaktadır. Bu metal hurdalar arasında bulunan metaller ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Çinko
 • Demir
 • Çelik
 • Sarı
 • Nikel

Ve daha bir çok metal bu gördüğünüz maddeler gibi geri dönüştürülebilir. Sizlerde bu noktada hurdacı arayışı içerisinde iseniz Hurdacı firması olarak ve hurda alan firmalar arasında en iyi konumda yer alıyoruz.

Burada size her konuda destek olmaya hazırız. Firmamız sizler için adresten hurda alımı yapmakta ve sizleri hiç yormamaktadır. Sunduğumuz yüksek hurda fiyatları sayesinde sizlere hurdacılık sektörü içerisindeki en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu yüzden diyoruz ki hurda Babaoğul Hurda ile daha değerlidir ve bu motto ile yolumuza devam ediyoruz.

Hurdacılık sektörü ülkemizde hacmi oldukça yüksek olan bir sektördür. Her yıl ortalama 6 milyon € gibi bir hacme sahip olan hurdacılık sektörü sürekli gelişmekte ve geri dönüşüme destek olmaktadır. Size sunduğumuz adresten hurda alımı yöntemi sayesinde sizleri kazanmayı amaçlıyor ve sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Şimdi sizlere hurda nedir ve hurdacılar tam olarak ne yapar gibi konularda biraz detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Hurda Nedir?

Hurda olarak da bilinen tekrar kullanılması geri dönüştürülmeden mümkün olmayan bu ürünler hayatımızın her alanında yer almaktadır. Farsça kökenli bir kelime olan hurda dilimize Xurde kelimesinden geçmektedir. Dilimizde ise hurda tanımı şu şekildedir;

Tekrar kullanılması mümkün olmayan ancak geri dönüşümle tekrar hammadde olarak kullanılması mümkün olan ürünlere verilen isimdir. Ülkemizde hurdacılık oldukça fazla tercih edilen bir meslektir ve bu noktada hurdacılık sektörü her geçen gün gelişmekte ve eskici olarak bilinen hurdacılar daha kaliteli alanlarda çalışarak daha profesyonel bir sektörde işlerini yürütmektedir.

Ülkemizde en çok alımı ve satımı yapılan hurdalar şu şekildedir;

 • Bakır hurdası
 • Sarı hurda
 • Demir hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Kablo hurdası
 • Akü hurdası
 • Jeneratör hurdası

Ve benzeri hurda çeşitlerini sıralayabiliriz. Gördüğünüz gibi bu hurda çeşitlerinin çoğu metal hurdalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirttiğimiz gibi metal hurda geri dönüşümü çok önemlidir ve sürdürülebilirlik ve kaynakların verimli kullanımı açısından oldukça faydalıdır. Ayrıca metal hurda geri dönüşümü sayesinde enerji tasarrufu yapıldığını biliyor muydunuz? En az %90 oranında enerji tasarrufu sağlayarak dünyanın sınırlı kaynaklarına katkıda bulunabilir ve geri dönüşüm ile doğal kaynaklar korunabilir. Bunun yanı sıra karbon emisyonu gibi iklim değişikliğine neden olan sera gazları önlenerek dünyanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunulur.

Hurda alım satımı konusunda bu yüzden metal hurda oldukça önemli bir yere sahiptir.

İstanbul Hurdacı

Sektördeki tecrübemizi en iyi şekilde kullanıyoruz ve İstanbul Hurdacı firması olarak ücretsiz keşif ve yerinde nakit hurda alımı ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Hurda alan yerler araması yapıyorsanız bizi tercih etmenizi öneririz.

Yüksek hurda fiyatları ile sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. İstanbul’da en yakın hurdacı olarak Babaoğul Hurda firmasına ulaşabilirsiniz. Araçlarımız ile alınacak olan hurdalarınızı yerinde alarak sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Hurda kilo fiyatları hakkında size telefonda bilgi veriyor ve alım sonucunda oluşan miktar kadar size nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul hurdacı olarak size her daim hizmet vermeye hazırız.

Hurda Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Hurda fiyatları Londra Metal Borsası’na bağlı olarak belirlenmekte olup sizlere Babaoğul Hurda olarak en yüksek hurda fiyatlarını bu şekilde sunmaya çalışıyoruz. İstanbul hurdacı hizmetimizde sizlere güncel hurda fiyatları konusunda bu şekilde yardımcı olmaktayız.

En Yüksek Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı olarak sizlere verdiğimiz sözün her zaman arkasındayız. Yüksek hurda fiyatları ile nakit ödeme yaptığımız hurdalarınız değerlenmekte ve yeni nesil hurdacı hizmeti ile karşınıza çıkmaktayız. Eğer sizde profesyonel hurdacı hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Fabrika Yıkımı Sökümü

İstanbul’da eski yapılar ve iş yerleri oldukça fazladır. Bizler de Babaoğul Hurda oalrak fabrika yıkımı ve sökümü konusunda sizlere yardımcı oluyoruz ve en uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet veriyoruz. Eğer sizde fabrika yıkım sökümü yaptıracak iseniz ve en yakın hurdacı nerede diye bir araştırma yapıyorsanız Babaoğul Hurda olarak sizlere hizmet vermeye hazırız.

Bina Yıkımı

Aynı fabrika yıkımı gibi bina yıkımı da teknolojik malzemeler kullanılarak firmamız tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bina yıkımı ve sökümü işlemleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.  Avrupa Yakası Hurdacı ve Anadolu Yakası Hurdacı olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın. İstanbul Hurdacı arıyorsanız biz her daim size hizmet için buradayız. Hurdacı telefon için web sitemize bakabilir iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hurda Alım Satım

Firmamız İstanbul’un her noktasında size hizmet vermektedir. Esenyurt Hurdacı, Eyüp hurdacı, Gaziosmanpaşa hurdacı, esenler hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, avcılar hurdacı gibi bir ihtiyacınız var ise hurda fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Hurda alan firmalar arasında İstanbul hurdacı olarak sizlere en hızlı geri dönüşümü sağlıyoruz ve İstanbul’un her noktasında size hizmet veriyoruz.

Hurda geri dönüşümü ve hurdacı konusunda daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız web sitemizin blog kısmını inceleyebilir veya bizimle hurda fiyatları konusunda iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Eğer hurda çeşitlerini incelemeyi seviyor ve hurdacılık mesleği hoşunuza gidiyorsa sizlere hurda avcıları tv programını önermek isteriz.

 

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×