Hurdacı Nedir? Ne İş Yapar?

Hurdacı Nedir? Ne İş Yapar?

Metal atıklarını toplayan kişi olan hurdacı, çalışmayan materyal ürünlerin kullanıma uygun hale getirilmesi veya direkt olarak birisine satılmasını sağlayan kişidir. Babaoğul hurda firması da bu konuda üstlenilen tüm görevleri yapmaktadır.

Babaoğul, yılları aşkın süredir hurda toplama merkezi ile birlikte gerekli ürünleri bulur, kullanılır hale getirir. 2000 yılından beri günümüze kadar İstanbul ilinde hizmet veren Babaoğul hurdaci hurdalarınızı alarak değerinde satışa koymaktadır. Fiyat teklifleriniz güncel döviz kurları üzerinden değerlendirilerek satışı etkilemektedir. İstanbul ve en yakın illere hizmet veren Babaoğul firması, alanında en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra güvenilir ve müşteri odaklı hizmet vererek günümüze ulaşan öncü firmalardandır. Değerinde alınan hurdalarınız ilgili firmaya ve şahsa satılır.

Babaoğul firması; demir, çelik ve diğer metalleri toplayarak değerinde alıyor. Özelliğini yitiren eski eşyaların günümüzde hala kullanılması için hurdacılara ihtiyaç vardır. Hurdacılar sayesinde eski ürünler de günümüzde de kullanıma uygundur. Hurdaların değerli olması, birçok işlem sonrasında hammaddeye dönüşebilmesi nedeniyledir. Bu amaçla İstanbul’da yıllardır hizmet veren firma sayesinde dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.