Hurdacı , Babaoğul Hurda

Hurdacı , Babaoğul Hurda

Hurdacı mesleği çok eskilerden günümüze kadar gelmiş olan, genelde babadan oğula geçen meslek türlerindendir.

Hurdacılık Nedir?

Hurdacılık mesleği, hurda olan eski eşyaların müşterilerden alınıp genelde hurdaların kilo ile tartılıp müşterilere belli bir miktar ödeme yapılmasıdır. Hurdacı mesleğinde eskiden hurdacılar el arabasıyla sokakları gezerken hurdacı veya eskici şeklinde bağırarak hurda ve eski eşyaları alan hurdacılar, günümüzde arabayla evinize gelerek hurdaların tartımını yapıp tartım sonucuna göre fiyat biçmektedirler. Artık hurdaci mesleği de günümüzde internet ortamına taşınmış durumda.

BabaOğul Hurda Hizmetimiz

Hurdalarınızı satacak hurdacı arıyorsanız tam yerindesiniz. Babaoğul hurdaci şirketi olarak hurdalarınızı, evinizden araçlarla alıyoruz. Daha sonra hurdaları tartı sistemimizde tartıp ona göre siz müşterilerimize fiyat sunmaktayız. Sizde hurdalarınızı satmak isterseniz babaogulhurda.com internet sitemize giriş yapıp, sitemizde bulunan numaraları arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Tür Hurdalar Alınmaktadır?

Babaoğul hurdacı şirketi olarak kablo hurda, alüminyum, çinko ve bakır hurdalar, demir hurdalar gibi çoğu hurda cinsleri ve eski eşyalar tartı sistemimizde tartılıp gelen kiloya göre ücret vererek alınır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.