Hurda Alımı

20 senedir Türkiye genelince, günlük değeri üzerinden "Hurda Alımı" yapıyoruz.

Bizi arayın ve ya Online Teklif Formu ile Kolayca Fiyat Teklifi Alın...

ALUMİNYUM HURDA ALIMI

SARI HURDA ALIMI

DEMİR HURDA ALIMI

ALIMI YAPILAN HURDALAR

Alüminyum ve sarı hurda; başta olmak üzere değeri oldukça yüksek olan bir metal hurdalar mevcuttur. Günlük hayatta kullandığımız bir çok ürünün üretiminde alüminyum hammaddesi kullanılmaktadır. Bu da büyük bir alüminyum rezervini gerektirir. Doğada her hammaddenin bir sınırı vardır. Bu yüzden doğal kaynakları doğru bir şekilde kullanıp geri dönüşüme önem vermemiz gerekmektedir.

Hurda geri dönüşümü de bu noktada çok önemlidir. Hurdalar neredeyse %100 geri dönüştürülebilme özelliğine sahip nadir metallerden biridir bu yüzden çok değerlidir.

Değerinde Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitleri

 • Sarı Hurdalar
 • Bakır hurdası
 • Kablo hurdası
 • Jeneratör hurdası
 • Krom hurdası
 • Çinko hurdası
 • Akü hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Nikel hurdası
 • Motor hurdası
 • Cam, şişe hurdası
 • Demir hurdası

Hurda fiyatı firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Lakin hurda piyasası içerisinde en yüksek fiyatlı hurda alımı yapan firmanın Babaoğul Hurda olduğunu görebilirsiniz. Babaoğul Hurda olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit alarak geri dönüşüme destek oluyoruz. Hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek hurda alüminyum kilosu ne kadar bilgisine ulaşabilirsiniz. Firmamız sektördeki güvenilir çalışmaları ile en yüksek alüminyum hurda kg fiyatı fırsatını sizlere sunmaktadır.

Eğer sizde hurdacı arayışı içerisinde iseniz hurda fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılmaktadır.

Hurda Alımı Yapan Firmalar

Hurda alımı yapan firmalar arasında her nevi hurda alımı yapan firmamız hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak hızlı bir şekilde geri dönüşüme gönderiyor. Bu sayede dünya üzerinde biriken atık madde azalıyor ve yeniden üretim için hammadde çıkarım işlerinin enerji tüketimi azalıyor. Hurda alım satım işlerinde uzman ve İstanbul Hurdacı arayışı içerisindeyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Adresinizden her nevi hurda alım fiyatları için bizi arayınız. İstanbul hurdacı firmalar arasında en yakın hurdacı olarak sizlere bir telefon uzaklıktayız. İstanbul’un lider hurda firması ile gelin hep birlikte geri dönüşüme hız verelim.

da fiyatı firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Lakin hurda piyasası içerisinde en yüksek fiyatlı hurda alımı yapan firmanın Babaoğul Hurda olduğunu görebilirsiniz. Babaoğul Hurda olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit alarak geri dönüşüme destek oluyoruz. Hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek hurda alüminyum kilosu ne kadar bilgisine ulaşabilirsiniz. Firmamız sektördeki güvenilir çalışmaları ile en yüksek alüminyum hurda kg fiyatı fırsatını sizlere sunmaktadır.

Eğer sizde hurdacı arayışı içerisinde iseniz hurda fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılmaktadır.

Hurda Alan yerler

Babaoğul Hurdacı hurdalarınızı değerinde ve en yüksek hurda fiyatı ile alır.

Örneğin hurda demir fiyatı ile hurda bakır fiyatı birbirinden farklıdır. Farklı sektörlerde kullanılacak olan bu malzemelerin sektörel değerleri de birbirinden farklıdır. Bu yüzden hurda fiyatlari her zaman birbirinden farklı olacaktır. Bunun gibi hurda kurşun fiyatları da hurda karton fiyatları ile karşılaştırıldığı zaman farklı fiyatlar ortaya çıkacaktır.

Örneğin en değerli hurda olarak bilinen metal hurdası fiyatları oldukça yüksek olan bir hurda çeşididir. Metal hurdası fiyatları için web sitemizi incelemeniz yeterlidir.

Buradaki en önemli nokta eğer hurdacı sektörünü takip ediyorsanız hurda indirimi yakalamaktır. Güncel hurda fiyatları takibi bu yüzden önemlidir. Unutmayın hurdalarınız Baba oğul Hurda ile her zaman daha değerlidir.

Eğer sizde hurdacı firmaları arasında seçim yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Babaoğul Hurda olarak sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet etmekteyiz. Eğer İstanbul Hurdacı arayışı içinde iseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hurda Fiyatları ve çeşitleri

GÜNCEL HURDA FİYATLARI

Aşağıda hazırladığımız güncel hurda fiyatları listesi 

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir 2,89 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir 2,89 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir 2,50 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir 2,60 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 2,30 ₺/Kg
Toplama Hurda 2,00 ₺/Kg
Teneke Hurda 1,5 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası 2,10 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 2,30 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 2,60 ₺/Kg
Tufal Hurdası 1,00 ₺/Kg

Firmamız size ücretsiz keşif olanağı sunmakta ve İstanbul Avrupa yakası hurdacı hizmetleri ve İstanbul Anadolu yakacı hurdacı hizmetleri ile en hızlı şekilde size ulaşmaktadır. Unutmayınız Babaoğul Hurda olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alarak sizlere NAKİT ödeme yapıyoruz.

Hurda alan yerler gibi bir arama yapıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çünkü kaliteli hizmet ve %100 müşteri memunniyeti anlayışı ile çalıştığımız için sizler de bizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Hurda alımı konusunda oldukça tecrübeli ve başarılı bir şirketiz. Metal hurda başta olmak üzere her nevi hurda alımı yapıyoruz. Hurda metaller %100 geri dönüştürülebilme özelliğine sahiptir ve geri dönüşümü sağlandığı zaman yapısal özelliklerini korurlar. Bu noktada hurda metal alımı değer kazanmaktadır. Hurda metaller geri dönüşümü oldukça kolay olan ürünlerdir ve bu noktada size en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

NOT: Her yıl dünyada 500 milyon ton metal hurda geri dönüşümü yapılmaktadır. Bu metal hurdalar arasında bulunan metaller ise şu şekilde sıralanabilir;

 • Bakır
 • Alüminyum
 • Çinko
 • Demir
 • Çelik
 • Sarı
 • Nikel

Ve daha bir çok metal bu gördüğünüz maddeler gibi geri dönüştürülebilir. Sizlerde bu noktada hurdacı arayışı içerisinde iseniz Hurdacı firması olarak ve hurda alan firmalar arasında en iyi konumda yer alıyoruz.

Burada size her konuda destek olmaya hazırız. Hurdacı Firmamız sizler için adresten hurda alımı yapmakta ve sizleri hiç yormamaktadır. Sunduğumuz yüksek hurda fiyatları sayesinde sizlere hurdacılık sektörü içerisindeki en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu yüzden diyoruz ki hurda Babaoğul Hurda ile daha değerlidir ve bu motto ile yolumuza devam ediyoruz.

Hurdacı sektörü ülkemizde hacmi oldukça yüksek olan bir sektördür. Her yıl ortalama 6 milyon € gibi bir hacme sahip olan hurdacılık sektörü sürekli gelişmekte ve geri dönüşüme destek olmaktadır. Size sunduğumuz adresten hurda alımı yöntemi sayesinde sizleri kazanmayı amaçlıyor ve sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Şimdi sizlere hurda nedir ve hurdacılar tam olarak ne yapar gibi konularda biraz detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Hurdacı Nedir?

Hurdacılar olarak da bilinen tekrar kullanılması geri dönüştürülmeden mümkün olmayan bu ürünler hayatımızın her alanında yer almaktadır. Farsça kökenli bir kelime olan hurda dilimize Xurde kelimesinden geçmektedir. Dilimizde ise hurda tanımı şu şekildedir;

Tekrar kullanılması mümkün olmayan ancak geri dönüşümle tekrar hammadde olarak kullanılması mümkün olan ürünlere verilen isimdir. Ülkemizde hurdacılık oldukça fazla tercih edilen bir meslektir ve bu noktada hurdacılık sektörü her geçen gün gelişmekte ve eskici olarak bilinen hurdacılar daha kaliteli alanlarda çalışarak daha profesyonel bir sektörde işlerini yürütmektedir.

Hurdacılar firması olarak Ülkemizde en çok alımı ve satımı yapılan hurdalar şu şekildedir;

 • Bakır hurdası
 • Sarı hurda
 • Demir hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Kablo hurdası
 • Akü hurdası
 • Jeneratör hurdası

Ve benzeri hurda çeşitlerini sıralayabiliriz. Gördüğünüz gibi bu hurda çeşitlerinin çoğu metal hurdalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirttiğimiz gibi metal hurda geri dönüşümü çok önemlidir ve sürdürülebilirlik ve kaynakların verimli kullanımı açısından oldukça faydalıdır. Ayrıca metal hurda geri dönüşümü sayesinde enerji tasarrufu yapıldığını biliyor muydunuz? En az %90 oranında enerji tasarrufu sağlayarak dünyanın sınırlı kaynaklarına katkıda bulunabilir ve geri dönüşüm ile doğal kaynaklar korunabilir. Bunun yanı sıra karbon emisyonu gibi iklim değişikliğine neden olan sera gazları önlenerek dünyanın sürdürülebilirliğine katkıda bulunulur.

Hurda alım satımı konusunda bu yüzden metal hurda oldukça önemli bir yere sahiptir.

En Yakın Hurdacı

Sektördeki tecrübemizi en iyi şekilde kullanıyoruz ve İstanbul Hurdacı firması olarak ücretsiz keşif ve yerinde nakit hurda alımı ile sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Hurda alan yerler araması yapıyorsanız bizi tercih etmenizi öneririz.

Yüksek hurdacı fiyatları ile sizlere destek olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. İstanbul’da en yakın hurdacı olarak Babaoğul Hurda firmasına ulaşabilirsiniz. Araçlarımız ile alınacak olan hurdalarınızı yerinde alarak sizlere hızlı bir şekilde hizmet sunuyoruz. Hurda kilo fiyatları hakkında size telefonda bilgi veriyor ve alım sonucunda oluşan miktar kadar size nakit ödeme yapıyoruz. İstanbul hurdacı olarak size her daim hizmet vermeye hazırız.

Hurda Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Hurda fiyatları Londra Metal Borsası’na bağlı olarak belirlenmekte olup sizlere Babaoğul Hurda olarak en yüksek hurda fiyatlarını bu şekilde sunmaya çalışıyoruz. İstanbul hurdacı hizmetimizde sizlere güncel hurda fiyatları konusunda bu şekilde yardımcı olmaktayız.

En Yüksek Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı olarak sizlere verdiğimiz sözün her zaman arkasındayız. Yüksek hurda fiyatları ile nakit ödeme yaptığımız hurdalarınız değerlenmekte ve yeni nesil hurdacı hizmeti ile karşınıza çıkmaktayız. Eğer sizde profesyonel hurdacı hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Alım yapılan İlçeler:

 • Gaziosmanpaşa Hurdacı
 • Esenler hurdacı
 • Esenyurt Hurdacı
 • Şişli hurdacı
 • Tuzla Hurdacı
 • Sultangazi hurdacı
 • Güngören hurdacı
 • Beşiktaş hurdacı
 • Bağcılar hurdacı
 • Bayrampaşa hurdacı

 

Alüminyum; içecek kutularında, konserve kutularında, sivil havacılık alanında ve askeri uçaklarda kullanılan en yaygın metaldir ve bu nedenle, bu malzemeyi ekonomik olarak uygun ve çevre dostu bir işlem kullanarak geri dönüştürme yeteneği, sürdürülebilir bir dünya için çok önemlidir. Alüminyum (çelikten sonra) en çok geri dönüştürülen ikinci metaldir ve tüm alüminyumun yaklaşık üçte biri hurda ürünlerden çıkarılır. En yaygın hurda alüminyum kaynağı, içecek kutuları ve ev ürünleri gibi genel amaçlı ürünlerdir. Uçaktan geri kazanılan alüminyum ise, küçük ama büyüyen bir hurda malzeme kaynağıdır.

Alüminyumun geri dönüşümünün birkaç önemli faydası vardır.

Birincisi, alüminyumun kalitesi geri dönüşüm ile bozulmaz;

Metal, özellikler üzerinde herhangi bir olumsuz etki olmaksızın tekrar tekrar geri dönüştürülebilir.

İkinci olarak, alüminyum geri dönüşümü, cevherden yeni alüminyum üretiminden daha ucuzdur.

Alüminyumun geri dönüşümü, toplama, ayırma ve geri dönüşüm maliyetleri hesaba katıldığında bile, genellikle yeni alüminyum üretimine göre önemli maliyet tasarrufu sağlar. Sonuç olarak, uçaktan hurda alüminyumu geri dönüştürmek finansal olarak uygundur ve mevcut fiyata dayalı olarak bir Boeing 747'nin dış yüzeyinden ve gövdesinden geri kazanılmış alüminyum için tahmini değer 200.000 - 250.000 $ aralığındadır.

Hurda demir fiyatı demir hurdasının cinsine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki tabloda güncel hurda demir fiyatı incelenebilir.

HURDA CİNSİ KG BİRİM FİYATI
Dkp Demir Hurdası 4.10 ₺
Ekstra Hurda Demir 4.00 ₺
Toplama Hurdası 3.10 ₺
Teneke Hurdası 2.50 ₺
Demir Talaşı Hurdası 3.00 ₺
Pik Demir Talaşı 3.00 ₺
İnşaat Yıkım Hurdası 3.30 ₺
İnşaat Demir Çubuğu(Parça) 4.00 ₺
Tufal Hurdası 0.20 ₺

 

Hurda yapısal özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Bileşikte yani alaşımda bulunan maddelere bağlı olarak oldukça kaliteli hurda bileşiğine sahip olanlar 1. Grup hurda olurken, alaşımda değerli hurdalar bulunmayan bileşikler 2 grup hurda olarak adlandırılır. 2. Grup hurdalar içerisinde DKP, Bonus ve Ekstra hurda kaliteleri bulunmaz.

DKP Hurda: Beyaz eşya ve otomativ sanayinde kullanılan hurdalardır. Çok az miktarda kükürt ve fosfor içerir. Alaşım içerisinde oksitlenme olmaması şarttır. Bu yüzden DKP hurda 1. Grup içerisinde yer alır.

Ekstra Hurda: Oksitlenmemiş ve alaşım içermeyen çelik hurdasına verilen isimdir.

Bonus Hurda: Oksitlenmemiş ya da çok az oksitlenen çelik hurdasıdır. Genellikle söküm işlerinden elde edilir.

 1. Grup Hurdalar
 • İnce sac parçaları
 • Batık gemi hurdası
 • İnce çelik konstrüksiyon hurdası
 • Oksitlenmemiş ince çember hurdası
 • Çürük olmayan hurdalar

Hurda fiyatları sürekli güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları için sayfamızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda bakırın kilosu sürekli olarak güncellenmektedir. Aşağıda güncel hurda bakır fiyatları görülebilir.

Anlık hurda fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

HURDA CİNSİ KG BİRİM FİYATI
Soyma Bakır Hurdası 83.00 ₺
Lama bakır İmalat artığı Elektrolitik 83.00 ₺
Kırkambar Bakır (bobin,yanık, boru) 72.00 ₺
Külçe Bakır %98 75.00 ₺
Kırkambar Kırma Bakır 72.00 ₺
Bakır Talaşı 74.00 ₺
Bakır Çamuru 41.00 ₺

TALEP FORMU

Hurda Alımı

Hurda; kullanım ömrü dolmuş ürünler, yapılar ve eşyalar için kullanılan bir kelimedir. Kullanım ömrü dolan hurda çeşitleri bir başka üretim için geri dönüştürülebilir.

Değerli Hurdalar

Hurda fiyatları hurda çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Bir hurdanın değeri içerisinde bulundurduğu elementlere bağlı olarak belirlenir. Örneğin demir hurdası fiyatları ve bakır hurdası fiyatları birbirinden farklıdır. Ya da plastik hurda alımı fiyatları ile elektronik hurda alımı fiyatları birbirinden farklıdır.

Örneğin plastik hurda, hurda alımı konusunda en çok alımı yapılan hurda çeşitlerinden biridir. Plastik hurda alım fiyatları da talebe bağlı olarak giderek yükselmektedir. Bunun yanı sıra hurda kağıt alımı da sektörü domine eden alanlardan biridir. Metal hurda alımı gibi oldukça geniş bir hurda hacmine sahip alandan sonra kağıt hurda alımı oldukça değerlidir.

Hurda Araç Alımı

Babaoğul Hurda olarak hurda araç alımıhurda araba alımı da dahil olmak üzere, alüminyum hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası, kağıt hurdası ve geri dönüşümü gibi aklınıza gelebilecek her türlü hurda çeşidini yeniden dünyamıza kazandırıyoruz. Hurda lastik alımı da hurda araç alımının en önemli kollarından biridir. Hurda araç alımı ile arabaların geri dönüşümde kullanılabilir her parçasını geri dönüştürerek ekonomiye tekrar kazandırıyoruz.

Hurdacı Telefonu

0 538 412 39 97  gsm telefondan bizi arayabilrisiniz.

Hurda fiyatları hurda çeşitlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Hurda fiyatları için web sitemizde bulunan hurda fiyatları sayfasını detaylı olarak incelebilir ya da güncel hurda fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Kur değişimine bağlı olarak hurdacı fiyatları değişkenlik göstermekte ve buna bağlı olarak güncel hurda fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Lakin web sitemizde ortalama hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz hurda fiyat listesi bulunmaktadır.

Hurda Alım Satım

Hurda alım satım oldukça geniş bir sektördür. Hurdacı olarak sizlere en geniş hurda alım satım firması olarak hizmet veriyoruz. Plastik hurda alımı gibi farklı hurda çeşitlerini alarak sizlere en yüksek hurda fiyatları ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Eğer sizin de değerlendirecek hurdalarınız var ise hurda fiyatları için web sitemizde bulunan hurda fiyatları sayfasını inceleyebilir daha sonra en yakın hurdacı olan Babaoğul Hurda ile iletişime geçebilirsiniz.

TOP