Teneke Kutu İçecek Hurdası

Teneke Kutu Hurdası

Teneke Kutu İçecek Hurdası Alımı

Alüminyum kutu içecek hurdası tek bir telefon ile sizlerden alınarak geri dönüşüme gönderilir!

Alüminyum hurdalar içerisinde en çok bilinen hurda çeşidi teneke kutu içecek hurdasıdır. Her gün yüzbinlerce teneke kutu içecek tüketilmekte ve bunun sonucunda da yüzbinlerce ton alüminyum atık ortaya çıkmaktadır.

Teneke kutu içecekler genellikle alüminyum kullanılarak üretilen kutulardır. Alüminyumun soğuk tutma özelliğinden faydalanarak üretilen bu içecekler gündelik hayatımızda sıklıkla tükettiğimiz meşrubatların konulduğu teneke kutulardır.

Bir gün içerisinde tonlarca alüminyum kutu içecek hurdası ortaya çıkmaktadır. Alüminyum kutu kola hurdası, alkollü içecek teneke kutu hurdası ve buna benzer sayısız teneke kutu içecek hurdası meydana gelmektedir.

Alüminyum hurdası  yani alüminyum teneke kutu hurdası bu yüzden çok değerlidir.

Sizler de kutu içecek hurdaları değerlendirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Kutu içecek hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Alüminyum kutu kola hurda fiyatı sürekli güncellenmektedir. Günlük kur değerlerine bağlı olarak hurda fiyatları değişir. Bu noktada güncel alüminyum kutu kola hurda fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Eğer sizde hurdalarınızın değerli olduğunu hissetmek istiyorsanız Babaoğul hurda İstanbul Hurdacı olarak sizler en iyi hizmeti vermek için beklemektedir. Huda alımı konusunda tecrübeli olan firmamız her nevi hurda alımı yaparak geri dönüşüme destek olmaktadır.

Firmamız az ya da çok demeden elinizde bulunan teneke kutu içecek hurdalarınız sizden değerinde ve yerinde satın alır. Sizler de kutu hurdası biriktiriyorsanız ve geri dönüşüme destek olmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız. Hem siz hem de dünya kazansın.

Alüminyum kutu alan hurdacılar arasında olan firmamız size bir telefon uzaklığındadır. Kutu kola metali oldukça değerlidir ve sizler de değerli hurdalarınızı bizler ile güvenle paylaşabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Kola Hurda Fiyatları

Hurda Teneke Kutu Fiyatları
Hurda Alüminyum Kutu Fiyatı 6,10 TL / Kg

 

Teneke kutulardan imal edilen alkol kutuları da teneke kutu içecek hurdası kapsamına girmektedir. Bira kutu hurda fiyatı diğer teneke kutu hurda fiyatlarından bağımsız olarak değişmemektedir. Kilo bazlı alım bira kutusunda da etkilidir.Alüminyum geri dönüşümü %100 yapılabilen bir maddedir. Bu yüzden sizin de geri dönüştürülebilecek metal içecek kutuları hurdanız varsa doğru yerdesiniz demektir. Güncel teneke içecek kutu hurda fiyatları, hurda alüminyum kutu fiyatları, hurda teneke kutu fiyatları, hurda kutu kola fiyatları için bizi arayınız. Yukarıdaki tabloda gördüğünüz hurda alüminyum kutu fiyatları kur bazlı olarak değişmektedir.

Çevre temizliği konusunda büyük fayda sağlayan bira kutusu geri dönüşümü ile hem ülke ekonomisi pozitif yönde seyretmekte hem de daha hoş bir görünüm elde edilmektedir.

Alüminyum Teneke Kutu İçecek Hurda Fiyatını Etkileyen Faktörler

Alüminyum teneke kutu alan yerler genellikle teneke kutu içecek hurda fiyatlarını etkileyen faktörlerin kutuların ağırlığı olduğunu bilirler. Kilo bazlı olarak alım yapıldığı için hurda alüminyum kutu fiyatları yüksek olsun diye içlerini ağır taşlar ya da toprak ile doldurup satmak iş ahlakına aykırı bir durumdur.

Bu noktada kutu kola hurda fiyatı bu sahte ağırlıklar çıkarıldıktan sonra belirlenir. Bunun yanı sıra;

Kutu kola hurda fiyatını etkileyen bir diğer faktör de yukarıda belirttiğimiz gibi anlık olarak değişen döviz kurlarıdır. En güvenilir ve yüksek hurda alım fiyaları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. Babaoğul Hurda olarak alüminyum hurda alan yerler arasında ilk sırada yer alıyoruz ve her nevi alüminyum hurdanızı değerlendiriyoruz.

İstanbul Hurdacı Babaoğul Hurda olarak sizlerin hurdasını en yüksek fiyattan değerinde satın alıyoruz. Ve sizlere nakit ödeme yapıyoruz. Hurda çeşitleri hakkında detaylı bilgi için web sitemizi inceleyiniz.

Teneke kutu Geri Dönüşümünün Önemi

Teneke kutu içecek hurdası geri dönüşümü alüminyum hammaddesi için oldukça önemli bir hurda çeşididir. Bu noktada her gün tonlarca teneke kutunun çevreye yayıldığını görebiliyoruz. Çevre kirliliği konusunda büyük risk taşıyan bu alüminyum kutular toprağa karışmadan toplanmalı ve geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Geri dönüşümü sağlanan her teneke kutu alüminyum hammaddesi olarak tekrar kullanılabilmekte ve ülke ekonomisine bu noktada fayda sağlanmaktadır. Hem çevreye hem de ülkenize fayda sağlamak isterseniz Babaoğul Hurda olarak biz buradayız. Bu noktada sizler de karlı alüminyum teneke kutu hurda fiyatları ile güzel bir geri dönüşüme imza atabilirsiniz.

Teneke Kutu Hurda Geri Dönüşüm Süreci

Kato olarak bilinen pres makinesi ile teneke kutular sıkıştırılır ve ince dikdörtgen bir tabaka haline getirilir. 1 metrelik dikdörtgen kuleler elde edildiğinde ise forkliftler aracılığı ile depolara taşınır ve geri dönüşüm için saklanır.

Daha sonra geri dönüşüm tesisine gönderilerek tekrar alüminyum metali elde edilir.

Sizler de geri dönüşüme destek olmak için bizi arayınız. Alüminyum teneke kutu hurdası alımı yapan firma olarak sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.

 

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP