Sarı Hurda

Sarı hurda nasıl anlaşılır

Sarı Hurda Alımı

Pirinç Sarı hurda evimizin bir çok köşesinde karşımıza çıkan ürünlerin üretiminde kullanılan bir malzemedir. Sarı hurda çinko hurdası ve bakır hurdasının birleşiminden ortaya çıkmaktadır. Adının sarı hurda olmasının sebebi de ortaya çıkan ürünlerin sarı ve satı tonlarında olmasından kaynaklanmaktadır. Sarı hurdanın en çok kullanıldığı alanlar;

 • Su vanası
 • Musluk
 • Su Saati
 • İnşaat sektörü
 • Kapı, menteşe, kilit, kol

Gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Değerli bir metal olduğu için sarı hurda geri dönüşümü oldukça önemlidir. Hurda bakır malzemesi ile aynı önemlilikte olan sarı hurda geri dönüştürüldükten sonra genellikle düğme ve altın sektöründe işlem görmektedir.

Güncel sarı hurda fiyatları için hurda fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca anlık sarı hurda fiyaları için de Babaoğul Hurda ile iletişime geçiniz. Her nevi hurda alımı yapan firmamız hurdalarınızı yerinde ve değerinde alarak nakit ödeme yapmaktadır. İstanbul Hurdacı firmaları arasında sektörün lider firmaları arasında yer alan firmamız 20 yıllık tecrübesi ile hurdalarınızı en yüksek fiyattan satın alarak geri dönüşüme destek olmaktadır.

Sarı hurda nasıl anlaşılır? diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken size en yakın hurdacı olan Babaoğul Hurda ile iletişime geçmektir. Hurda pirinç kilo fiyatı sarı hurda içerisindeki alaşım değerlerine bağlı olarak değişmektedir.

Hurda pirinç fiyatları ve alımını yaptığımız hurda çeşitleri için bizi arayınız. Hurdalarınız Babaoğul Hurda ile daha değerli.

Anlık bakır fiyatları, bakır hurda fiyatı gibi aramalar yapıyorsanız ve şu an buradaysanız doğru firma ile birliktesiniz demektir. Hurda geri dönüşümüne destek vermek için sabırsızlanıyoruz ve bizi aramanızı bekliyoruz.

Sarı Hurda fiyatları Babaoğul Hurda olarak her zamna yüksek seviyede tuttuğumuz hurda çeşitlerindendir. Çünkü sarı hurda oldukça değerli bir madendir ve geri dönüşümü bakır madeni kaynağı açısından da çok gereklidir.

Sarı Hurda Kilosu Ne Kadar?

Güncel sarı hurda fiyatları kilogram üzerinden belirlenmekte ve sarı hurda çeşidine bağlı olarak sarı hurda fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Hurda sarı çubuk, arayiş, kırkambar vana, musluk sarı hurdası, su saati, radyatör gibi sarı hurdaların fiyatları birbirinden farklıdır. İçlerinde bulundurduğu bakır miktarına bağlı olarak sarı hurda kilosu değişmektedir. 25 TL ile 30 TL arasında değişen fiyatlar ile sarı hurda kilosu belirlenmektedir.

 • Güncel Sarı Hurda Fiyatları aşağıdaki gibidir. Anlık sarı hurda fiyatları için ise bizi aramanız yeterlidir. 
Hurda Sarı (Pirinç) & Bronz Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Araiş Sarı (Pirinç) 31,00 TL/kg
Hurda Sarı (Pirinç) Çubuk Parça 27 70 TL/kg
Hurda Sarı Çubuk Talaş 26,80 TL/kg
Hurda Sarı Kırkambar 26,50 TL/kg
Hurda Sarı Talaşı 25,00 TL/kg
Hurda Bronz 29,40 TL/kg
Hurda Bronz Talaşı 27,00 TL/kg

Sarı Hurda Çıkan Sektörler Hangileridir?

Sarı yani pirinç hurdası çıkan sektörler oldukça çeşitlidir. Genellikle;

 • Otomativ,
 • İnşaat,
 • Banyo Aksesuarları
 • Kişisel Aksesuarlar,
 • Ev Dekorasyon Ürünleri,
 • Duvar Kaplamaları,
 • Pul ve conta imalatı

gibi alanlarda sarı hurda oluşmaktadır.

Sarı hurda hakkında daha fazla bilgi için bizi arayınız. Unutmayın, hurdalar Babaoğul Hurda ile daha değerli. 

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP