Krom Hurdası

krom hurdası

Krom Hurdası Alımı

Krom günümüzde bir çok farklı sektörde kullanılan bir madendir. Ülkemiz krom açısından oldukça zengin bir ülkedir ve krom ihracatı ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan krom madeni farklı alaşımlarda da kullanılmaktadır. Özellikle çeliğin sertleştirilmesi ya da paslanmaz çelik üretimi için yegane madenlerden biri kromdur.

Kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan krom madeni oldukça parlaktır ve ürüne görsellik katmak amacı ile ürün imal edilirken sıklıkla tercih edilir.

Gördüğünüz gibi krom oldukça değerli bir madendir ve  bu yüzden geri dönüşümü de bir o kadar önemlidir. Babaoğul Hurda olarak alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte profesyonel hurda geri dönüşümü sağlıyoruz.

İstanbul Hurdacı sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ile profesyonel hurdacılık hizmeti veriyoruz. Geri dönüşümde profesyonel çözümler sunan firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır ve hurdalarınızı değerinde ve yerinde satın alarak en yüksek fiyat garantisi vermektedir.

Krom hurda alımı ve krom hurda fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Size en yakın hurdacı olarak hurda alımı yapan firmamız ile çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız.

Krom hurdası ne kadar?

Krom hurda fiyatları hurda piyasasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aşağıda güncel krom hurdası fiyatlarını görebilirsiniz. Paslanmaz hurda çeşitleri arasında yer alan hurda krom oldukça değerlidir. Bu yüzden hurda krom geri dönüşümü çok önemlidir. Kromun kilosu ne kadar sorusunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz.

Hurda Krom Fiyatı

 202 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 2,90 ₺/Kg
 201 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 2,50 ₺/Kg
 316 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 13,00 ₺/Kg
 304 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 12,00 ₺ kg
 310 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 11,00 ₺/Kg
 304 Krom Hurda Talaşı Fiyatı Paslanmaz 5,50 ₺/Kg
 316 Krom Hurda Talaşı Fiyatı Paslanmaz 8,00 ₺/Kg
 310 Krom Hurda Talaşı Fiyatı Paslanmaz 6,50 ₺/Kg
 430 Krom Hurda Fiyatı Paslanmaz 2,60 ₺/Kg

 

Hurda paslanmaz 310 krom nedir?

Paslanmaz hurda çeşitleri arasında yer alan 310 krom oldukça değerlidir. Krom fiyatı 304, 316 gibi farklı kodlar ile bilinmektedir. Babaoğul Hurda olarak hurdalarınızı yerinde ücretsiz keşfediyor ve değerinde hurda alımı yapıyoruz. Hurda paslanmaz fiyatları bu aşamada sürekli güncellenmektedir. Krom hurda fiyatı için sayfamızı inceleyebilir, güncel fiyatlar için bizi arayabilirsiniz. Eğer sizin de paslanmaz hurda ürünleriniz var ise tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP