Krom Hurdası

blank
Hurda alım fiyatları
dEMİR hURDA ALIMI

Krom günümüzde bir çok farklı sektörde kullanılan bir madendir. Ülkemiz krom açısından oldukça zengin bir ülkedir ve krom ihracatı ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Kullanım alanı oldukça geniş olan krom madeni farklı alaşımlarda da kullanılmaktadır. Özellikle çeliğin sertleştirilmesi ya da paslanmaz çelik üretimi için yegane madenlerden biri kromdur.

Kötü hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan krom madeni oldukça parlaktır ve ürüne görsellik katmak amacı ile ürün imal edilirken sıklıkla tercih edilir.

Gördüğünüz gibi krom oldukça değerli bir madendir ve  bu yüzden geri dönüşümü de bir o kadar önemlidir. Babaoğul Hurda olarak alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte profesyonel hurda geri dönüşümü sağlıyoruz.

İstanbul Hurdacı sektöründe 20 yıllık tecrübemiz ile profesyonel hurdacılık hizmeti veriyoruz. Geri dönüşümde profesyonel çözümler sunan firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır ve hurdalarınızı değerinde ve yerinde satın alarak en yüksek fiyat garantisi vermektedir.

Krom hurda alımı ve krom hurda fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Size en yakın hurdacı olarak hurda alımı yapan firmamız ile çalışmaktan asla pişman olmayacaksınız.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP