Kağıt Hurdası

Kağıt Hurda

Kağıt Hurdası Alımı

Kağıt hurdası gündelik hayatta her an karşımıza çıkan bir üründür. Bir mektup yazarken, bir çıktı alırken, karton koli üretiminde, gazete dergi üretiminde, karton bardak üretiminde A4 kağıtlarında, peçetelerde karşımıza çıkan ve hurda olarak oldukça değerli bir hurda çeşididir.

Kağıt hayatımızın her alanında yer alan bir üründür. Çağımızda elektronikleşme artıyor ve buna bağlı olarak kağıt israfı önlenmeye çalışılıyor olsa da hala gün içerisinde tonlarca kağıt israf oluyor.

Her bir kağıdın üretimi için ağaç kesildiğini biliyoruz. Ağaçlar bizim ciğerlerimizdir ve bu yüzden ağaç kesilmesinin önüne geçebilmek de bizim elimizdedir. Kağıt geri dönüşümü günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kağıttan üretilen her ürünün geri dönüşümü mümkündür.

Geri dönüşümü yapılan her kağıt tekrar kağıt hamuru haline getirilerek yeniden üretime kazandırılır. Bu da daha az ağacın kesilmesine vesile olur ve ormanlarımız biz ile birlikte yaşamaya devam eder.

Babaoğul Hurda olarak hurda kağıt alımı yapan firmalar arasında en çok kağıt geri dönüşüm oranına sahip firmalardan biriyiz. Kağıt hurda çeşitleri oldukça fazladır, hurda kağıt fiyatları da bu bağlamda değişkenlik göstermektedir. Kağıt hamurunun kalitesi gibi hususlar kağıt hurda fiyatları üzerinde oldukça etkilidir. Güncel hurda kağıt fiyatları için sayfamızın detay kısmını inceleyebilir anlık hurdacı fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 1,20₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 1,30 ₺/Kg
Hurda Karton Kağıt 1,20 ₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 1,30 ₺/Kg
Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 1,40 ₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 1,15 ₺/Kg
Hurda Karton Bardak 1,05 ₺/Kg
Kullanılmış Hurda Gazete 1,20 ₺/Kg
Kullanılmamış Hurda Gazete 1,20 ₺/Kg
Bristol Hurda Kağıt 1,00 ₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 1,00₺/Kg

 

NOT: Anlık olarak değişen hurda fiyatlarına bağlı olarak güncel ve anlık hurda fiyatları için bizimle iletişime geçerek en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Hurda kağıt kilosu ne kadar diye bir arama yapıyorsanız yanıtınız işte burada.

Doküman ve Kağıt Arşiv İmha

Firmamız tarafından doküman ve kağıt arşiv imha işlemleri de sizlerin doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Önemli doküman imha makineleri ile kağıt hurdalarınız imha edilir ve bu işlemden sonra geri dönüşüme gönderilir.

Kağıt kesme ve parçalama makinaları kullanılarak imha edilen doküman ve evraklar tamamen gizlilik koşulu ile ortadan kaldırılmakta ve güvenle geri dönüşüm servisine gitmektedir.

Atık Hurda Karton Kitap Alım Servisi

Babaoğul Hurda olarak her türlü kağıt hurdalarınız değerinde ve nakit olarak sizden alınır. Kağıtların kuru ve ıslak olmasına bağlı olarak fiyatlandırılan kağıt hurdalar sizlerin talebi doğrultusunda alınarak geri dönüşümü yapılır.

Her türlü kağıt atıklar, matbaa huradsı, kuşe kağıtları, Bristol kağıtlar, kullanılmış ve kullanılmamış kahverengi kutular, kırpıntılar adresinizden nakit olarak alınmaktadır.

Attık Hurda Kağıt Alım Merkezi

Merkezimizde her türlü hurdanın geri dönüşümü yapılabilmekte ve özellikle kağıt hurdasının geri dönüşümüne çok önem vermekteyiz. Ağaçların korunması kağıt hurdaların geri dönüşümüne bağlıdır ve bu bağlamda atık kağıt hurdalar ve karton hurdalar en hızlı şekilde geri dönüşüme katılmalıdır. Bunun yanı sıra gazete, dergi ve matbaa hurdaları da sizden nakit olarak alınır ve anlık ödeme yapılır.

Eğer sizde online hurdacı arıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Online hurdacı arayışı içerisinde olan herkesi firmamızla iletişime geçmeye davet ediyor ve birlikte geri dönüşüme destek olmayı amaçlıyoruz.

Matbaa Kağıdı Hurdası Alımı

Kağıt basımının ardından oluşan kırpıntı şeklindeki kağıt hurdalar firmamız tarafından matbaa hurdası olarak kabul edilir ve kağıt hurdası kapsamına girer. Bu bağlamda matbaa hurdası alımı yapan firmalar arasında yer alarak kağıt geri dönüşümü yapıyoruz.

Ders Kitabı Hurdası

Her yıl okul bitiminde ortaya çıkan ders kitabı hurdası, defter hurdası gibi okul hurdası çeşitlerini de firmamız alarak geri dönüştürmektedir. Okullara gelerek tartım yapan firmamız dönem sonu kitapları gibi biriken eski kitapları alarak yerinde ödeme yapmaktadır. Toplu kağıt hurda alımı için bizi arayınız.

Kitap hurdası fiyatları için bizimle iletişime geçmeni yeterlidir.

Tonajlı Karton Hurdası Alımı

Hurda karton kağıt hurda çeşitleri içerisinde en çok geri dönüşüme giden üründür. Sadece İstanbul’da günlük 2 ile 3 ton arasında karton hurdası oluşmaktadır. Eğer sizde toptan karton hurdası alımı yapan bir firma arıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Hurda koli alan firma olarak sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Gelin sizde birikmiş kağıt hurda geri dönüşümü sağlayın. Atık Kağıt hurda geri dönüşümü için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Babaoğul Hurda olarak atık kağıt ve karton hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kağıt fiyatları için hurda karton kağıt alım servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Adresten hurda alımı yapan firmamız İstanbul hurdacı firmalar arasından size en yakın hurdacı konumundadır.

Kağıt hurdalarınız yerinde ve değerinde satın alınarak geri dönüşüme gönderilir. Sizler sayesinde daha az ağaç kesilerek ormanlar korunmuş olur. Kağıt geri dönüşümüne sizler de destek olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 2021 güncel kağıt hurda alımı fiyatları en yakın sürede sizler ile paylaşılacaktır.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP