Kablo Hurdası

kablo

Kablo Hurdası Alımı

Hurda kablo hayatımızın her alanında yer alan makinalar ve yapılar içerisinde bulunan ve elektrik akımını sağlayan ürünlerdir. Kablo hayatımızın her alanında kullanılan ve elektrik aktarımı sağlamak için kullanılan önemli ürünlerden bir tanesidir. Çevremizde baktığımız her alanda kablo görmemiz mümkündür. Bu yüzdendir ki kablo hurdası sıklıkla çıkmaktadır. Zamanla eskiyen ve kullanım ömrünü tamamlayan kablolar kablo hurdası alan firmalar tarafından alınarak geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Hurda kablo fiyatları bakır hurdası fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. Çünkü hurda kablonun içerisinde bakır bol miktarda bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere bakır hurdası çok değerli ve hammadde kullanımı açısından geri dönüştürülmesi bilhassa gereklidir. Bunun yanı sıra kablonun plastik kısmı ise doğaya zarar vermemesi için geri dönüştürülmesi gereken bir malzemedir.

Bakır kablo hurda fiyatı içerisinde bulunan malzemenin kalitesine ve değerine bağlı olarak değişmektedir.

2021 Bakır Kablo Fiyatları

Aşağıdaki tabloda belirttiğimiz hurda kablo fiyatı hurda borsasına göre değişkenlik göstermektedir. Lakin Babaoğul Hurda en yüksek hurda fiyatlarına sahip olan hurdacı olduğu için hurdalarınızı değerinde ve nakit olarak satabilirsiniz.

Hurda kablo fiyatlarını belirlerken kablo soyma hizmeti veren firmamız aynı zamanda geri dönüşüme de destek olmaktadır. Bu sayede kablonun orijinal değeri öğrenilmiş oluyor.

Karışık Kablo Hurdası 18,00 ₺
Antigron Hurda Kablo 20,00 ₺
İç Tesisat Kablosu (NYA) 25,00 ₺
Yer Altı Enerji Kablosu 19,50 ₺
Hurda Kablo Ttr 19,50 ₺
Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo 18,00 ₺
Fare Yemez Kablo 19,50 ₺

 

Bunun yanı sıra soyulmamış bakır kablo fiyatı için detayları bizden öğrenebilirsiniz. Hurda fiyatları anlık olarak değiştiği için anlık hurda fiyatları ancak bizi arayarak ya da web sitemizdeki güncel hurda fiyatları sayfasını inceleyrek öğrenebilirsiniz. Firmamız her çeşit hurda alımını yaptığı için listemizde bütün değerli hurdaları görebilirsiniz.

Bakır Kablo Hurda Alımı Yapan Firmalar

Kablo hurdası geri dönüşümü geri dönüşüm sistemi için oldukça önemlidir. Kablolar plastik ve aynı zamanda bakır içerdiği için geri dönüşümü oldukça önemli olan bir hurda çeşididir.

Babaoğul Hurda olarak hurda kablo alımı yapan firmalar arasında öncü geri dönüşüm firmaları arasında yer alıyoruz. İstanbul kablo hurda alımı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Bakır kg diğer hurdalar ile karşılaştırıldığı zaman oldukça yüksektir. Bu yüzden hurda bakır kablo fiyatlarında rekabetçi bir sistem mevcuttur. Hurdalarınızı değerinde ve nakit olarak satmak istiyorsanız kablo hurdası alanlar olarak sizlere hizmet vermek isteriz.

Hurdalarınız yerinde ve değerinde Babaoğul Hurda tarafından alınmaktadır. Kablo Hurda çeşitleri ve fiyatları, kablo plastiği hurda fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP