Kablo Hurdası

kablo

Hurda Kablo

Hurda kablo hayatımızın her alanında yer alan makinalar ve yapılar içerisinde bulunan ve elektrik akımını sağlayan ürünlerdir. Kablo hayatımızın her alanında kullanılan ve elektrik aktarımı sağlamak için kullanılan önemli ürünlerden bir tanesidir. Çevremizde baktığımız her alanda kablo görmemiz mümkündür. Bu yüzdendir ki kablo hurdası sıklıkla çıkmaktadır. Zamanla eskiyen ve kullanım ömrünü tamamlayan kablolar kablo hurdası alan firmalar tarafından alınarak geri dönüşümü sağlanmaktadır.

Hurda kablo fiyatları bakır hurdası fiyatlarına bağlı olarak değişmektedir. Çünkü hurda kablonun içerisinde bakır bol miktarda bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere bakır hurdası çok değerli ve hammadde kullanımı açısından geri dönüştürülmesi bilhassa gereklidir. Bunun yanı sıra kablonun plastik kısmı ise doğaya zarar vermemesi için geri dönüştürülmesi gereken bir malzemedir.

hurda bakır kablo fiyatları içerisinde bulunan bakırın miktarına, kalitesine ve değerine bağlı olarak değişmektedir.

Hurda kablo fiyatları için detaylara bakınız.

2021 Bakır Kablo Fiyatları

Aşağıdaki tabloda belirttiğimiz hurda kablo fiyatı hurda borsasına göre değişkenlik göstermektedir. Lakin Babaoğul Hurda en yüksek hurda fiyatlarına sahip olan hurdacı olduğu için hurdalarınızı değerinde ve nakit olarak satabilirsiniz.

Hurda kablo fiyatlarını belirlerken kablo soyma hizmeti veren firmamız aynı zamanda geri dönüşüme de destek olmaktadır. Bu sayede kablonun orijinal değeri öğrenilmiş oluyor.

Karışık Kablo Hurdası 25,00 ₺
Antigron Hurda Kablo 35,00 ₺
İç Tesisat Kablosu (NYA) 35,00 ₺
Yer Altı Enerji Kablosu 30,50 ₺
Hurda Kablo TTr 25,50 ₺
Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo 20,00 ₺
Fare Yemez Kablo 20,50 ₺

Bunun yanı sıra soyulmamış bakır kablo fiyatı için detayları bizden öğrenebilirsiniz. Hurda fiyatları anlık olarak değiştiği için anlık hurda fiyatları ancak bizi arayarak ya da web sitemizdeki güncel hurda fiyatları sayfasını inceleyrek öğrenebilirsiniz. Firmamız her çeşit hurda alımını yaptığı için listemizde bütün değerli hurdaları görebilirsiniz.

Bakır Kablo Hurda Alımı

Kablo hurdası geri dönüşümü geri dönüşüm sistemi için oldukça önemlidir. Kablolar plastik ve aynı zamanda bakır içerdiği için geri dönüşümü oldukça önemli olan bir hurda çeşididir.

Babaoğul Hurda olarak hurda kablo alımı yapan firmalar arasında öncü geri dönüşüm firmaları arasında yer alıyoruz. İstanbul kablo hurda alımı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Bakır kg diğer hurdalar ile karşılaştırıldığı zaman oldukça yüksektir. Bu yüzden hurda bakır kablo fiyatlarında rekabetçi bir sistem mevcuttur. Hurdalarınızı değerinde ve nakit olarak satmak istiyorsanız kablo hurdası alanlar olarak sizlere hizmet vermek isteriz.

Hurdalarınız yerinde ve değerinde Babaoğul Hurda tarafından alınmaktadır. Kablo Hurda çeşitleri ve fiyatları, kablo plastiği hurda fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hurda Kablo Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Hurda kablo fiyatlarını belirlerken dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. Bunlar;

  • Satacağınız kablo hurdasının miktarı
  • Kablo hurdasının cinsi & materyali
  • Kablo hurdasının içerisinde bulunan bakırın kalitesi
  • Hurda kablonun içerisinde bulunan bakırın miktarı
  • Güncel Metal Borsası değişimi
  • Dolar kuru değişimi

Yukarıda gördüğünüz etmenler doğrultusunda güncel bakır kablo hurda fiyatları değişmektedir.

Bakır Kablo Nasıl Soyulur?

Hurda kablo soyma makinası ile soyulan bakır kablo içerisinde bulunan bakır miktarı ve bakırın cinsi bu şekilde anlaşılmaktadır. Bakır kablo soyma makinaları ile hurda kablo plastiği ve bakır kısım birbirinden ayrılır ve hurda kablo bakır elde edilir. Soyulmamış kablo hurda fiyatı ile soyulmuş kablo hurda fiyatı birbirinden farklıdır. Çünkü hurda kablo soyulunca içindeki gerçek bakır miktarı yani değerli maden miktarı belirlenmektedir.

Toptan Hurda Kablo Alımı

Toptan hurda kablo alımı elinizde bulunan bakır kabloların toplu bir şekilde sizden alınmasını ifade eder. Babaoğul Hurda toptan hurda kablo alımı ile elinizdeki değerli bütün kabloları almakta ve geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Hurda Kablo Alan Yerler

Hurda kablo alan yerler diye arama yaptığınızda karşınıza çıkacak en güvenilir firma Babaoğul Hurda'dır. Kablo hurdası ve diğer metal hurdalar başta olmak üzere bütün hurda çeşitleri sizden değerinde alınarak geri dönüşüm yapılmaktadır. Eğer sizde hurda kablo alanlar istanbul arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir. Babaoğul Hurda sizlere en kaliteli hzimeti sunarak hurda kablo alanlar arasında lider konumdadır.

Antigron Kablo Hurdası

TTR kablo hurdası ile karşılaştırıldığı zaman daha değerli olan ve daha yüksek fiyatlara satılan hurda çeşididir. Bu yüzden antigron kablo hurda fiyatı belirlenirken kablo hurdası fiyatları göz önünde bulundurulmaktadır. Antigron kablo hurda fiyatı içinde bulunan bakırın miktarına bağlı olarak değişmektedir.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP