Kablo Hurdası

kablo
blank

Kablo hayatımızın her alanında kullanılan ve elektrik aktarımı sağlamak için kullanılan önemli ürünlerden bir tanesidir. Çevremizde baktığımız her alanda kablo görmemiz mümkündür. Bu yüzdendir ki kablo hurdası sıklıkla çıkmaktadır. Zamanla eskiyen ve kullanım ömrünü tamamlayan kablolar kablo hurdası alan firmalar tarafından alınarak geri dönüşümü sağlanmaktadır. Kablo hurdası geri dönüşümü geri dönüşüm sistemi için oldukça önemlidir. Kablolar plastik ve aynı zamanda bakır içerdiği için geri dönüşümü oldukça önemli olan bir hurda çeşididir.

Bildiğiniz üzere bakır hurdası çok değerli ve hammadde kullanımı açısından geri dönüştürülmesi bilhassa gereklidir. Bunun yanı sıra kablonun plastik kısmı ise doğaya zarar vermemesi için geri dönüştürülmesi gereken bir malzemedir.

Babaoğul Hurda olarak hurda kablo alımı yapan firmalar arasında öncü geri dönüşüm firmaları arasında yer alıyoruz. İstanbul kablo hurdası alımı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Hurdalarınız yerinde ve değerinde Babaoğul Hurda tarafından alınmaktadır. Hurda kablo fiyatları, kablo plastiği hurda fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP