Demir Hurdası

Demir Hurdası

Demir Hurdası Alımı

Yer kabuğunda en fazla bulunan elementlerden biri de demir metalidir. Demir metali bir çok farklı sektörde bir çok farklı ürünün yapımında kullanılmaktadır. Özellikle otomotil yapımında ve inşaat sektöründe demir sıklıkla kullanılmaktadır. Oldukça dayanıklı bir metal olan demir hurda olarak da oldukça değerlidir.

Günümüzde kentsel dönüşüm projelerinin gittikçe artması ile birlikte demir hurdası da giderek artmaya başlamıştır. Demir oldukça önemli bir malzemedir ve geri dönüştürülebilme özelliğine sahiptir. Özellikle eski yapıların yıkılması ile birlikte ortaya çıkan demir hurdası geri dönüştürülerek tekrar üretime kazandırılmaktadır.

Demir hurda geri dönüşümü ile birlikte hammaddeye olan talep azalır ve buna bağlı olarak da demir üretiminde kullanılacak olan enerji miktarı azalır. Enerji tüketiminin azalması ile birlikte de dünyamız daha yaşanılabilir bir alan olma konusunda bir adım daha atmış olur.

Demir hurdası fiyat listesi  için tıklayınız.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları
DKP Hurda Demir 4,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir 3,70 ₺/Kg
1. Sınıf Hurda Demir 2,90 ₺/Kg
2. Sınıf Hurda Demir 2,60 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 2,80 ₺/Kg
Toplama Hurda 2,70 ₺/Kg
Teneke Hurda 2,20  ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası 2,80 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 3,30 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası 3,80 ₺/Kg
Tufal Hurdası 1,00 ₺/Kg

Hurda demir kilosu ne kadar?

Hurda demir kilosu değişmektedir. Çünkü hurda demir çeşitleri oldukça fazladır. Yukarıdaki tabloda hurda demir çeşitleri ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Hurda çeşitleri arasında demir hurdası; hurdacılık sektöründe mali değeri yüksek olan bir hurda olarak karşımıza çıkmaktadır. 2021 anlık ve güncel hurda demir fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Babaoğul Hurda olarak her nevi hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Hurdalarınız yerinde, değerinde alınır ve size nakit ödeme yapılır. Hurdalarınız Babaoğul Hurda ile daha değerli. İstanbul Hurdacı arayışı içerisinde iseniz size en yakın hurdacı olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Demir hurdası alanlar arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir. Demir hurdacı ve  fiyatı için bizi arayınız.

Hurda profil demir fiyatları, hurda köşebent demir fiyatları, hurda demir boru fiyatları, hurda demir direk fiyatları ve demir çelik hurda fiyatları için bizi arayınız. 

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP