Çinko Hurdası

Çinko Hurdası

Çinko farklı sektörlerde kullanımı ile bilinen ve gündelik hayatta sıklıkla rastladığımız ürünlerin içerisinde bulunan bir maddedir. Alüminyum hurda, demir ve bakırın ardından sanayi sektöründe en çok kullanılan malzemedir. Genellikle otomativ sektöründe kullanılan çinko aydınlatma sektöründe de sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle florasan lambaların içerisinde kullanılan çinko parlaklığı sebebi ile tercih edilmektedir.

Çinkonun bilinen en önemli özelliği korozyon dayanımıdır. Kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu madde pirinç ve gümüş yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden çinko maddesinin geri dönüşümü çok önemlidir. Çinko hurdası hurdacılık sektöründe en çok geri dönüşümü yapılan malzemeler arasında yer almaktadır.

Hurda alımı ve satımı yapan firmalar arasında bulunan firmamız çinko hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın almaktadır. İstanbul Çinko hurdası satın alan firmalar arasında hurdalarınıza en yüksek fiyat garantisi vereceğimizden şüpheniz olmasın.

Çinko hurda alımı ve çinko hurda fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Size en yakın hurdacı olan firmamız 20 yıllık tecrübesi ile hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alır.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP