Bakır Hurdası

Bakır Hurdası

Hurda Bakır

Hurda bakır yani bakır metali günlük hayatımızda en çok kullandığımız malzemelerin üretiminde kullanılan bir maddedir. Özellikle mutfak eşyalarının üretiminde sıklıkla kullanılan bakır hurdası demir ve alüminyumdan sonra gelen en değerli metaldir. Sarı hurda en çok bilinen kaliteli bakır hurdası çeşitlerindendir.

Ayrıca bakır geri dönüştürülme oranına bakılacak olursa en çok geri dönüştürülme oranına sahip metallerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Geri dönüşüm oranı yüksek olan bakır doğal olarak hurdacılık sektöründe de büyük yer kaplamaktadır.

Bakır hurdası geri dönüşüm oranı yüksek olduğu için oldukça değerlidir. Bunun en önemli sebebi bakır hammaddesinin üretiminin zorluğudur. Üretimi bir hayli uğraştırıcı olan bakır metali üretilirken çok fazla enerji tüketimi yapılmaktadır. Bunun önüne geçebilmek ve bakır hurdası geri dönüşümü sağlayıp atık maddelerden dünyamızı arındırmak için bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Babaoğul Hurda olarak her nevi hurda alımı yaptığımız gibi hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Geri dönüşümünü sağladığımız hurdaları tekrar hammadde olarak ekonomiye kazandırıyoruz. Bu sayede sürdürülebilir bir dünyanın kapısını hepimiz için aralıyoruz.

2021 güncel hurda bakır fiyatları için detaylar kısmını inceleyebilirsiniz ve alımını yaptığımız hurda çeşitleri için bizimle iletişime geçiniz. İstanbul Hurdacı olarak size en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. Hurdalarınız en yüksek fiyat garantisi ile Babaoğul Hurda tarafından alınır.

Bakır Nedir?

Doğada kendi başına ya da bileşikler haline bulunabilen atom numarası 29 olan ve simgesi Cu olan metaldir. Kolay işlenebilen bir metaldir. Bakırın elektrik iletkenliği oldukça yüksektir.

Dünyada en çok bakır bulunan ülke Amerika ve Amerika kıtasıdır. (%50) Onu takiben Afrika kıtasında da hatırı sayılır bakır rezervi bulunmaktadır.

Firmamız sizlere İstanbul hurdacı olarak dünyanın en değerli madenlerinden birinin geri dönüşümü konusunda hizmet vermektedir. İstanbul’un her ilçesinden  bize ulaşabilir ve hurda bakır fiyatları hakkında güncel bilgiler alabilirsiniz.

Bakır hurdası kilosu ne kadar?

Kendi içerisinde birkaç çeşide sahip olan bakır hurdası da hurdanın içerisinde bulunan bakır miktarına ve malzemenin değerine bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Sizler de bakırın kilosu ne kadar diye merak ediyorsanız aşağıda buna göre hazırlanan güncel bakır hurdası fiyatları listelenmiştir.

Hurda Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Hurdası 78,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası 78,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 68,00 ₺/Kg
%98 Külçe Bakır 68,50 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası 68,50 ₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 67,00 ₺/Kg

 

Not: Günlük döviz kuruna bağlı olarak anlık bakır fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sizler de anlık bakır fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.**

Soyma Bakır Hurdası Nedir?

Soyma bakır temiz bakır anlamına gelen bakırın lekesiz haline verilen isimdir. Soyma bakır kablodan ayrıştırıldıktan sonra ortaya çıkan parlak bakır hurdası olarak bilinmektedir. Soyma bakır oldukça değerlidir. Çünkü eğer bir bakır hurdası soyma bakır kalitesinde ise ilk halini koruyor anlamına gelmektedir.

Buradaki püf nokta eğer soyma bakır hurdası elde etmek istiyorsanız hurda bakırı kablosundan zarar vermeden çıkarmanız gerekmektedir. Bu sayede soyma bakır hurdası değerini korumaya devam edecektir. Eğer soyma bakır hurdası elde ederken bakırı yakar iseniz hurdanız değer kaybedecek ve bakır daha düşük bir kalite üzerinden hurdaya çıkacaktır.

Bu yüzden eğer bakır hurdası alan firma arıyorsanız tek yapmanız gereken profesyonel bakır soyma makinasına sahip firmalar ile iletişime geçmektir.

Hurda bakır alan firmalar arasında firmamız tecrübesi ve başarısı ile sizlerin değerli hurdalarını en yüksek fiyattan alıyor ve hurdalarının değerine değer katıyor.

Lama Bakır Hurdası Nedir?

Lama bakır hurdası genellikle sanayi bölgelerinde ortaya çıkan bir bakır hurdası çeşididir.

  • Elektrik panosu,
  • Baz istasyonu
  • Topraklama
  • Trafo
  • Düşük voltaj dağıtımı

Gibi alanlarda ortaya çıkan bir bakır hurdasıdır. Lama bakır hurdası oldukça değerlidir ve özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Sizler de lama bakır hurdası fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Kırkambar Bakır Hurdası Nedir?

Soyma bakır hurdası ile kıyaslandığı zaman değeri daha düşük olan ve yıpranmış bakır hurdası çeşididir. Soyma bakır hurdası gibi parlak olmayan ve rengi atmış bir hurdadır. Kırkambar bakır hurdası fiyatları soyma bakır hurdası fiyatlarına göre daha düşüktür.

Ekibimiz ile iletişime geçerek kırkambar bakır hurdası fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

%98 Külçe Bakır Hurdası Nedir?

Saflık oranı oldukça yüksek olan değerli bir bakır hurdası çeşididir. Adından da anlaşılacağı üzere külçe şeklinde de işlem görüp satışa sunulmaktadır. %98 külçe bakır hurdası fiyatları bakır hurdası çeşitleri içerisinde oldukça yüksektir ve Babaoğul Hurda tarafından en yüksek fiyat garantisi ile yerinden nakit olarak sizden alınır.

%98 külçe bakır hurdası fiyatları için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kızıl Talaş Hurdası Nedir?

Kızıl Talaş bakır hurdası yani hurda bakır talaşı bakırın traşlanması sonrası ortaya çıkan toz bakır hurdasıdır. Genellikle sanayi ve endüstriyel faaliyetler sonucunda ortaya çıkar.

Firmamız sizlere en yüksek hurda fiyatları ile en iyi hizmeti verebilmek adına 7/24 çalışmaktadır. Eğer sizde hurdacı arıyorsanız tek yapmanız gereken kızıl talaş hurdası fiyatları için bizi aramaktır.

Antigron Kırma Kablo Hurdası Nedir?

Antigron kablo olarak bilinen alçak gerilim kabloları içerisinde bulundurduğu bakır dolayısı ile oldukça değerlidir. Dış mekanlardan ziyade nemli ve ıslak iç mekanlarda sıklıkla kullanılan bir kablo çeşididir.

Antigron kırma kablo hurdası fiyatları için tek yapmanız gereken İstanbul Hurdacı Babaoğul Hurda ile iletişime geçmektir. Bizlere ulaşarak güncel hurda fiyatları hakkındaki en doğru ve kesin bilgiyi alarak yüksek hurda fiyatları hizmetinden yararlanabilirsiniz.

TTR Kırma Kablo Hurdası Nedir?

PVC kablo ile birleştirilerek kullanılan TTR kırma kablo bakır hurdası iletkenlik konusunda oldukça başarılı bir ürün çeşididir. Kullanım ömrü dolmuş TTR kırma kablo bakır hurdası fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Babaoğul Hurda olarak alımını yaptığımız hurda çeşitleri oldukça fazladır ve geri dönüşüme bu noktada en yüksek destek vermeyi amaçlıyoruz. Sizler de TTR kırma bakır hurdası, bakır hurdası, soyma bakır hurdası vb hurda çeşitlerine sahipseniz tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP