Alüminyum Hurdası

Alüminyum hurda alımı

Aluminyum Hurda Alımı

Alüminyum oldukça dayanıklı bir metal çeşididir. İşlenmesi oldukça kolay olan bu hafif metalin kullanıldığı alan oldukça fazladır. Balkon küpeştesi, içecek kutuları, araba üretimi, pencere üretimi, merdiven yapımı, korkuluk yapımı gibi farklı sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Hayatımızın bir çok alanını kaplayan alüminyum en çok araç ve inşaat sektöründe kullanıldığı için hurdası da oldukça fazla çıkan bir metaldir. Kentsel dönüşüm projelerinde yıkılan binalardan çok fazla alüminyum hurdası çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kullanım ömrü dolmuş olan arabaların hurdasında da alüminyum bir çok parçaya rastlanmaktadır.

Alüminyum hammadde olarak yer kabuğunda oldukça fazladır lakin çıkarımı ve üretimi oldukça maliyetli bir metaldir. Alüminyum hammadde çıkarım oranını azaltmak için yapılması gereken en mantıklı şey alüminyum hurda geri dönüşümü sağlamaktır.

Alüminyum yapısal olarak %100 geri dönüşümü yapılabilen bir malzemedir. O yüzden alüminyumun her parçası değerlidir. Ne kadar çok alüminyum hurdası geri dönüştürülürse hammaddeye duyulan ihtiyaç o kadar azalır.

Alüminyum hurda alan firmalar arasında oldukça tecrübeli ve başarılı bir şirketiz.

Bu yüzden sizler de alüminyum hurdası satmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. 20 yıldır hurdalarınız Babaoğul hurda ile yerinde ve değerinde satın alınır. Her nevi hurda alımı yapan firmamız her türlü alüminyum hurdalarınızı da güncel fiyatlar ile satın alıyor.

Alüminyum hurdalarınızı en yüksek fiyat garantisi ile sizlerden alıyoruz. Doğal kaynakların doğru kullanımı açısından hurdalarınızı değerlendirmenizi sizden rica ediyoruz. Alüminyum hurda fiyatı, alüminyum hurda kg fiyatı ve alüminyum urda alımı için bizi arayınız. Alüminyum hurda geri dönüşümü ile daha temiz bir dünyaya sahip olalım.

Hurdalarınız Babaoğul Hurda ile değerli. İstanbul Hurdacı arayışı içerisinde iseniz doğru yerdesiniz demektir. Hemen bizi arayarak hurdalarınıza değer katabilirsiniz.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP