Akü Hurdası

Akü alımı

Akü Hurdası Alımı

Elektrik enerjisini kimyasal enerjiye çeviren bu şekilde depo eden elektrik ihtiyacı duyulduğu zaman ise kullanılabilen cihaza akü denir. Aküler de kullanım amacı gerçekleştirildikten sonra geri dönüşümü yapılabilen ürünler arasında yer almaktadır.

Akü içerisinde doğaya zarar verebilecek ve yüzyıllar boyunca doğada çözülmeyecek elementler  (Polipropilen PVC ve plakalar) bulunmaktadır. Bu yüzden çevremizi korumak adına akü geri dönüşümü sağlanmalıdır. Akü geri dönüşümü hurda alan firmalar tarafından sağlanmaktadır. Hurda akü alımı Babaoğul Hurda olarak yerinde gerçekleştirilir ve geri dönüşüm için tesislerimizde işlenir. Bu sayede doğaya zarar vermeden tekrar hammadde üretimi sağlanmış olur.

Uzman geri dönüşüm ekibimiz ile birlikte hurda akülerinizi alıyoruz ve tekrar üretime kazandırıyoruz. Hurda akü fiyatları hurda piyasası içerisinde her sene değişmektedir. Babaoğul Hurda olarak hurda akülerinize en yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Her nevi hurda alımı firmamız tarafından yapılır. Hurda çeşitleri arasında sürekli hurdası oluşan bir hurda çeşididir akü. Firmamız diğer hurda çeşitleri gibi hurda akü alımı da yerinde ve değerinde yapmaktadır. Hurda akülerinizi geri dönüştürerek ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz ve geri kazanım için çok çalışıyoruz.

Hurda alımı için bizimle iletişime geçiniz.

Akü Hurdası Alan Firmalar

Evet, doğru gördünüz. Akü geri dönüştürülmesi mümkün olan bir üründür. Özellikle içerisinde bulundurduğu zararlı maddelerden dolayı doğaya direk olarak atılmamalıdır. Doğaya atılan aküler yüzyıllar boyunca orada kalabilir ve içerisindeki bileşenler toprağa ve doğal olarak bizlere zarar verir.

Akü içerisinde bulunan sıvının bu sebeple toprağa karışmaması gerekmektedir. Akü içerisinde bulunan sıvının sızdırmazlık özelliğini veren Polipropilen PVC plakalar doğada çok uzun süre yaşayabilir. Bu yüzden eğer kullanım ömrünü tamamlamış bir aküye sahipseniz geri dönüşüm tesislerimizde değerlendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Akü hurdası alan firmalar olarak arattığınızda karşınıza bir çok firma çıkması olasıdır. Hurdacılık sektörü her geçen gün gelişen ve büyüyen bir sektör olarak akü geri dönüşümüne de önem vermektedir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere enerji üretimi ve benzeri alanlarda da akü kullanımı oldukça yaygındır. Sektörlere bağlı olarak her gün tonlarca akünün kullanım ömrü dolmakta ve yüksek tonajlarda hurda akü meydana çıkmaktadır. Bu noktada akü hurdası alan firmalar arasında olan firmamız Babaoğul Hurda olarak sizlere geri dönüşüm tesisimiz ile birlikte hizmet veriyor ve her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Hurda akü geri dönüşümü için çalışıyor ve ülke ekonomisini katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sizler de atık akü ne yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Akü Hurdası Fiyatları

Eğer sizde hurda akü fiyatı ne kadar diye soruyorsanız tabloda hurda akü kilo fiyatlarını görebilirsiniz.

                       Hurda Akü Fiyatları
Hurda Sulu Akü 7,30 ₺/Kg
Hurda Kuru Akü 7,30 ₺/Kg
Hurda Küçük Akü 6,30 ₺/Kg

 

Akü hurdası fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermekte ve güncel kur durumları akü hurdası fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Babaoğul Hurda olarak hurda akü alımı yapan sayılı firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Hurda aküleriniz yerinde değerinde ve nakit olarak sizlerden alınmaktadır. Güncel Hurda akü fiyatları yukarıda belirttiğimiz tablodaki gibi belirlenmiştir.

Anlık hurda akü fiyatları için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Akü hurda çeşidine ve amper / volt değerlerine bağlı olarak akü hurdası fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bazı hurda akülerde adet bazlı alım yapılabilirken bazı akülerde de kilogram olarak alım yapılmaktadır.

Aşağıdaki tabloda hurda akü adet fiyatları belirlenmiştir.

Hurda Akü Adet Fiyatları

6 ile 12 Volt / 01 ile 04 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 5,50 TL / ADET
6 ile 12/05 Volt, 09 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 14,00 TL / ADET
6 ile 12 Volt 10, 19 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 16 TL / ADET
12 ile 20 Volt, 34 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 33 TL / ADET
12 ile 35 Volt, 39 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 36 TL / ADET
12 ile 40 Volt, 44 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 42 TL / ADET
12 ile 45 Volt, 49 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 47 TL / ADET
12 ile 50 Volt, 54 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 53 TL / ADET
12 ile 55 Volt, 59 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 57 TL / ADET
12 ile 60 Volt, 64 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 60 TL / ADET
12 ile 65 Volt, 69 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 65 TL / ADET
12 ile 70 Volt, 74 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 70 TL / ADET
12 ile 75 Volt, 79 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 76 TL / ADET
12 ile 80 Volt, 84 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 80 TL / ADET
12 ile 85 Volt, 89 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 86 TL / ADET
12 ile 90 Volt, 94 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 90 TL / ADET
12 ile 95 Volt, 99 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 95 TL / ADET
12 ile 100 Volt, 104 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 100 TL / ADET
12 ile 105 Volt, 109 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 105 TL / ADET
12 ile 110 Volt, 119 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 109 TL / ADET
12 ile 150 Volt, 159 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 157 TL / ADET
12 ile 160 Volt, 169 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 160 TL / ADET
12 ile 190 Volt, 199 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 185 TL / ADET
12 ile 220 Volt, 240 Amper Hurda Akü Alım Fiyatı 229 TL / ADET

Gördüğünüz gibi hurda akü fiyatları akü çeşidine ve akünün volt / amper değerlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Profesyonel geri dönüşüm hizmeti ve hurda akü fiyatları için tek yapmanız gereken hurda akü alan yerler arasında firmamız tercih etmektir.

Hurda akü amper fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Hurda akü ne işe yarar?

Kullanım ömrü dolan hurda aküler içerisinde bulunan kurşun parçalarının ve polipropilen maddelerinden temizlenmesi gerekmektedir. Bu sayede geri dönüşüm noktalarına gönderilen hurda aküler tekrar kullanım için geri dönüştürülmektedir.

Hurda akü hakkında kafanıza takılan detaylar için bizi arayınız.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP