Hakkımızda – Babaoğul Hurda
Skip to content Skip to footer
Neler Yapıyoruz ?

Hurdalarınızı Geri Dönüştürerek Doğaya Kazandırıyoruz.

İmalat atığı olan hurdalar, işletmelerden çıkan atıl materyaller, toplu haldeki atıl ürünler, inşaat ve tadilat işlemlerinden arta kalan işlevsiz ürünler, araçlardan çıkan ürünler, fabrika yıkım ve söküm işlemlerinde kullanılan plastik ve metal hurdalar gibi birbirinden farklı alanlarda fazlalık olan ürünleri bize satarak hem gelir elde edebilir hem de çevrenin korunmasına destek olabilirsiniz. Her ölçekten atıl ürünün geri dönüşüme kazandırılmasına olanak sağlayan Hurda Gidiyor ile evsel hurdalarınızı da rahatlıkla satabilirsiniz.

Plastik ve metal fark etmeksizin tüm atık ürünlerin geri dönüşüme kazandırılmasına olanak sağlayan BabaOğul Hurda ile kurutucular, kombiler, televizyonlar, bulaşık makineleri, fırınlar, buzdolapları, klimalar gibi atıl durumda olan beyaz eşyalarınızın da yeniden üretime kazandırılmasına yardımcı olabilirsiniz. 

İnsan
80808080+
Projeler
80808080+
Yıl
8080+
Hakkımızda

BABAOĞUL HURDA KİMDİR ?

BabaOğul Hurda olarak 15+ yıldır "BabaOğul Hurda" adıyla sektörde kendimizi duyurmaya başladık. O günden bugüne binlerce firmaya ve tonlarca geri dönüşüme katkı sağladık.
İstanbulda hurda alan firmalar hurda niteliği taşıyan ve atıl durumda olan bu ürünler çöpe gitmek yerine geri dönüşüme kazandırılarak ekonomi için büyük bir fayda anlamına gelmektedir. İstanbul hurda alan yerler, hurdacılar eski eşyalarınızı alarak hurda durumunda yer alan eşyaların kısa süre içinde geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Toplumdaki bireylere bu bilinç yerleştirilmelidir. Böylece ekonomi için büyük bir fayda durumu oluşacaktır. BabaOğul Hurda olarak İstanbul genelinde her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Yapılan Geri Dönüşümler
80%
İnsan Memnuniyeti
90%
Çevre Dostu
85%
8080
+ Yıldır
istanbulacibademhurdaci
hizmetler

Her Türlü Hurda Alım Hizmeti

Bizim ile iletişim kurarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Pazartesi – Cuma : 07:00 – 22:30
Cumartesi : 07:00 – 22:30

huge honor

Our Awards

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Whatsapp
Arama