Fabrika Yıkımı

Fabrika Yıkımı
Fabrika Yıkımı

Eski yapıların ve yapılanmanın çok olduğu İstanbul’un her gün farklı bir bölgesinde fabrika yıkımı ve bina yıkımı işlemleri yapıldığını biliyoruz. Deprem gerçeğini unutmayarak yaşamalıyız ve eski yapıları bu noktada yıkmalıyız. Çok eskiden kurulumu yapılan ve şu an faaliyet yapmayan fabrikaları yıkarak hem geri dönüşüme hizmet ederiz hem de depremde olası can ve mal kaybını önleriz.

Fabrika yıkımı sonrasında oluşacak olan harfiyat, moloz ve çelik, demir gibi geri dönüşümü mümkün olan ürünleri firmamız geri dönüşüme göndererek tekrar hammadde olarak kullanılmasını sağlıyor. Enerji tüketimini ne kadar az tutarsak doğal deneyi korumamız o kadar kolaylaşır. Bu yüzden İstanbul’da fabrika yıkımı işlerinin en hızlı şekilde gerçekleştirilerek oluşacak olan hurdaların geri dönüşümü sağlanmalıdır.

Fabrika yıkımı maliyeti fabrikanın büyüklüğüne ve yapılacak olan işleme bağlı olarak değişmektedir. İstanbul fabrika yıkım fiyatları için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fabrika yıkımı ile İstanbul'da bir çok yeni arazi oluşacak ve oluşan arazilere toplum için faydaları yapılar inşa edilebilecek.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP