En Yakın Hurdacı

Hurda alım fiyatları
dEMİR hURDA ALIMI

Geri dönüşüm günümüz dünyasının en büyük gerekliliklerinden biridir. Teknolojinin geliştiği ve küreselleşmenin arttığı dünyamızda atık maddeler de gittikçe yaygınlaşmaktadır. Atık maddeler çevreye ve insan sağlığına çok büyük tehdit oluşturmaktadır. Bu yüzden atıkların yani hurdaların geri dönüştürülerek ekonomiye tekrar kazandırılması gerekmektedir. Geri dönüştürülen her hurda sürdürülebilir bir dünya için atılan büyük adımlardan biridir.

Hurda geri dönüşümü için büyük entegre tesisler kurulmaktadır. Her hurdanın geri dönüşümü birbirinden farklıdır ve bunun için teknolojik gelişmelere uygun; en hızlı geri dönüşüm yapabilen ve ekonomiye en çok katlı sağlayan tesisler kurulmalıdır.

Babaoğul Hurda hizmetleri ile size en yakın hurdacı olarak karşınıza çıkmaktayız. Entegre geri dönüşüm tesisimizde her türlü hurda alım satım işlemleri gerçekleştiriyoruz. Geri dönüşümü en zor olan demir hurda alımı ve dönüşümünü yaparak Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. Profesyonel hurda geri dönüşüm ekipmanları ile hurdalarınızı en kısa sürede geri dönüştürüp ekonomiye kazandırıyoruz.

 

ALIMINI YAPTIĞIMIZ HURDA ÇEŞİTLERİ

Aşağıdaki tabloda alımını yaptığımız hurda çeşitlerini görebilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Demir Hurdası Çelik Hurdası Çinko Hurdası Akü Hurdası
Bakır Hurdası Sarı Hurdası Kağıt Hurdası Krom Hurdası Jeneratör Hurdası
Bina Yıkımı (MOLOZ HURDASI) Fabrika Yıkımı Önemli Doküman / Arşiv İmha Kurşun Hurdası Teneke Kutu İçecek Hurdası

Genellikle fabrika hurda alımı ve fabrika söküm işlemlerinde alınan elektrik pano hurda alımı hizmetimiz de mevcuttur. Kullanılmayan ve geri dönüştürülmesi mümkün olan elektrik pano hurdası tesislerimizde dönüştürülmektedir.

Aklınıza gelebilecek her nevi hurda alım satımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul’da en yakın hurdacı arayışı içerisinde iseniz ve hızlı bir çözüme ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz demektir.

Kağıt, plastik, metal gibi kimyasal olmayan tehlikesiz atıklar tesislerimizde dönüştürülerek sanayiye hammadde olarak kazandırılmaktadır.  Bu sayede hammaddeye duyulan talep azalmakta ve hammadde çıkarım işleri azalmaktadır. Bu da doğrudan enerji tasarrufunu olumlu olarak etkilemektedir. Sanayinin büyük bir kısmının bulunduğu İstanbul’da hurda alımı ve geri dönüşümü oldukça büyük önem arz etmektedir. babaogulhurda.com/hurda-alimi

Özellikle fabrika sökümü gibi hurdanın oldukça yoğun olduğu alanlarda Babaoğul Hırdavat hizmetleri olarak karşınızdayız. Yıkılması gereken yapıları, fabrikaları, binaları kontrollü bir şekilde yıkarak hurda ayrıştırması yapılmaktadır. Çevre ve insan güvenliği sağlanarak yapılan fabrika yıkım ve bina yıkım işlemleri sorumluluk bilinci ve insana saygı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Sizde güvenilir hurdacı arıyorsanız İstanbul hurdacı araması içerisinde iseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Sürekli gelişen entegre tesisimiz ve deneyimli kadromuz ile size en yakın hurdacı sıfatını taşımaktan gurur duyuyoruz. Atık maddelerin çevreye ve doğaya bir hasar vermeden geri dönüştürülerek ekonomiye geri kazandırılmasını destekliyoruz ve sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek en iyi hurda fiyatları konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul hurdacı hizmetleri arasında en iyi konumda bulunan ve en hızlı hizmeti sizlere sunan firmamız hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alarak ödemesini gerçekleştirmektedir.

Hem hurdalarınızı paraya dönüştürmek hem de geri dönüşüme katkı sağlamak istiyorsanız adresten hurda alımı yapan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 7/24 hizmetinizde olan firmamız ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. En yüksek hurda alım fiyatı ile sektörde öncü firmalar arasındayız. Endüstriyel çalışmalar, hurda atıkları, kağıt atıklar, demir atıklar, fabrika sökümü, bina yıkımı ve sökümü, kazan depo kesimi, elektrik panosu alımı, demir hurda alımı gibi çok yönlü hizmetimiz mevcuttur.

Hurdalarınız bizde değerli. Bu yüzden En Yakın Hurdacı olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak olumlu geri dönüşüm sağlıyoruz ve sürdürülebilirlik, doğal çevre, enerji tasarrufu ilkelerinden ödün vermeden çalışıyoruz. Gelişime ve değişime açık olan firmamız dinamik kadrosu ile tonlarca hurda kesimi ve dönüşümü sağlamaktadır.

Hurda Alım Sektöründe bir çok referansımız mevcuttur. Şişli plaza, Sabancı, Koton, Trump Tower, Sony gibi büyük markaların geri dönüşüm hizmetlerini üstlenerek sektöre katkı sağlıyoruz.

Motor ve Güç Kaynağı Alımı

Ayrıca Babaoğul Hurda olarak motor ve güç kaynağı alımı da gerçekleştiriyoruz. Elektrik motorları günümüzde en çok fabrika ve sanayi işlerinde kullanılmaktadır. Örneğin elektrik motoru buzdolabını, çamaşır makinasını veya aspiratörün çalışmasını sağlayan araçtır. Bu yüzden oldukça önemli bir üründür. Biz de firmamızca bu tarz önemli ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yerinde görüp söküm yapan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır.

Ayrıca firmamız tarafından kentsel dönüşüme destek olmak için bina yıkım ve söküm işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Kullanım ömrünü tamamlayan ve acilen yıkıp kentsel dönüşüm sağlanması gereken alanlarda çalışmalarını sürdüren firmamız hasar gören binaları yıkım planı yapılarak en hızlı ve en doğru şekilde yıkmaktadır.

İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinin oluşturulması için yıkılması gereken binaları yıkıyoruz ve yerine yepyeni binaların ve yaşam alanlarının yapılması için olanak sağlıyoruz.

Gördüğünüz gibi firmamız tarafından her nevi hurda alımı yapılır. Demir hurdası, bakır hurdası, metal hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurda ve benzeri her nevi hurda tesislerimizde geri dönüştürülmektedir. En yüksek fiyat garantisi ile sizlerden alınan hurdalar İstanbul geri dönüşüm firması olarak tarafımızca geri dönüştürülmektedir. babaogulhurda.com/demir-hurdasi

Eğer sizde en yakın hurdacı arayışı içinde iseniz bizi arayabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinden hurda alımı yapıyoruz ve bu yüzden hurda alan firmalar arasında lider konumda yer alıyoruz. Hurda alım fiyatları, hurda fiyatları ve kilo ile hurda alımı için bizimle iletişime geçiniz.

En yakın hurdacı yol tarifi için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×