CHİLLER HURDASI

Hurdacılık çevre açısından çok önemli bir sektördür. Elde olan ve artık kullanılmayan özellikle metal malzemeler hurdacılarla iletişime geçilerek elden çıkarılabilir. Demir, bakır, çinko gibi birden fazla malzeme, kullanım özelliklerine göre hurdacılar tarafından alınmaktadır.

Chiller Hurda 

Chiller, soğutma amaçlı kullanılan iklimlendirme ve soğutma sistemlerine verilen bir isimdir. İklimlendirme sistemi pek çok yerde ve alanda yayılış göstermektedir. Kapalı mekanlar, büyük fabrikalar, hastaneler, fabrikalar gibi alanlarda chiller sistemi kullanılmaktadır. Bu kadar çok kullanılma alanı bulan chiller sistemleri kısa zaman geçtikçe kullanım ömrünü doldurmaktadır. Bu durumda chiller sistemi bir hurdaya dönüşmektedir.

Zamanla kullanılmaz hale gelen chiller hurdasi hurdacılar tarafından alınmakta ve yeniden kullanılmak üzere dönüşüme gönderilmektedir. Böylece chiller hurdalar farklı alanlarda da olsa yeniden kullanılabilmektedir.

Baba Oğul Hurda

Elinizdeki hurda çeşitleri Baba Oğul Hurda tarafından iyi bir değerde alınmaktadır. Chiller hurda fiyatları malzemenin özelliklerine ve ağırlığına göre değişmektedir. Ürünün cins ve kalitesi değerlendirilerek ürüne yönelik fiyatlandırmaya gidilir. Bu sebeple hurda satmak isteyenler www.babaogulhurda.com sitesi üzerinden iletişime geçerek fiyat alabilirler.