Bakır Hurdası

Bakır Hurdası

Bakır metali günlük hayatımızda en çok kullandığımız malzemelerin üretiminde kullanılan bir maddedir. Özellikle mutfak eşyalarının üretiminde sıklıkla kullanılan bakır hurdası demir ve alüminyumdan sonra gelen en değerli metaldir.

Ayrıca bakır geri dönüştürülme oranına bakılacak olursa en çok geri dönüştürülme oranına sahip metallerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Geri dönüşüm oranı yüksek olan bakır doğal olarak hurdacılık sektöründe de büyük yer kaplamaktadır.

Bakır hurdası geri dönüşüm oranı yüksek olduğu için oldukça değerlidir. Bunun en önemli sebebi bakır hammaddesinin üretiminin zorluğudur. Üretimi bir hayli uğraştırıcı olan bakır metali üretilirken çok fazla enerji tüketimi yapılmaktadır. Bunun önüne geçebilmek ve bakır hurdası geri dönüşümü sağlayıp atık maddelerden dünyamızı arındırmak için bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Babaoğul Hurda olarak her nevi hurda alımı yaptığımız gibi hurdalarınızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Geri dönüşümünü sağladığımız hurdaları tekrar hammadde olarak ekonomiye kazandırıyoruz. Bu sayede sürdürülebilir bir dünyanın kapısını hepimiz için aralıyoruz.

2020 güncel hurda bakır fiyatları ve alımını yaptığımız hurda çeşitleri için bizimle iletişime geçiniz. İstanbul Hurdacı olarak size en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyacağız. Hurdalarınız en yüksek fiyat garantisi ile Babaoğul Hurda tarafından alınır.

Günlük değeri üzerinden
"Hurda Alım - Harfiyat Hizmetleri " için bizi hemen arayın!BABAOĞUL HURDA

Türkiye'nin Hurdacısı!

TALEP FORMU
TOP Hemen Ara!
×