Babaoğul Hurda

Babaoğul Hurda

1998’den beri alanında hizmet veren Babaoğul Hurda Firması, siz değerli müşterilerine en uygun fiyattaki en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Değerinde alınan hurdalarınız, en özel kalite ile saklanarak uygun müşteriler için hazır hale gelmektedir. Bu sayede çevresine de büyük fayda sağlayan hurdaci alanındaki şirket, herkesin arayabileceği ürünleri bünyesinde barındırır.

Hurdacı alanında İstanbul’un en önemli firmalarından olan Babaoğul Hurda Firması, yıllardır sizler için çalışmaktadır. Hurda çeşitleri alanında onlarca içerik barındırması bakımından da zengindir. İstanbul’un hemen her yerine tüm hurda kapsamında hizmet verilmektedir. Hurdalar değerinde alınır. En kaliteli ve en eski parçaların birleşimi ile ortaya çıkan ürünleriniz değerinde alınarak Babaoğul Hurda ile ilgili müşterilere ulaştırılır.

Bina yıkımı, çelik sökümü, fabrika yıkımı, çevre düzenleme gibi hizmetlerin yanı sıra tüm hurda eşyalarının alınıp satılmasında firma büyük rol oynamaktadır. Günümüzde birçok kurumsal firma ile anlaşmalarını sürdüren Babaoğul, İstanbul’un en büyük hurda firması olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra alınan ürünler kendi kalitesinde saklanarak yepyeni alıcılarına kavuşturulur. Zamanında hizmet anlayışı ile Babaoğul, sizlere hizmet vermek için alıcılarını bekliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.